20. 7. 2022

Ve čtvrtek 21. a v pátek 22. července bude sběrný dvůr na ulici Panské v Kopřivnici z technických důvodů otevřen do 13 hodin.

 

KINO KOPŘIVNICE SE JIŽ TRADIČNĚ V SRPNU PŘESOUVÁ POD OTEVŘENÉ NEBE, KDE BUDETE MÍT MOŽNOST SHLÉDNOUT TŘINÁCT SNÍMKŮ V JEDENÁCTI DNECH. Letní kino BIKINO „na zelené dece“.

Ve dnech 4. až 14. srpna vždy od 20.45 představí Kino Kopřivnice na louce letního koupaliště v Kopřivnici v průběhu jedenácti dní třináct snímků, mezi kterými nebudou chybět zahraniční trháky, filmové novinky, ale převažovat budou, jako každý rok, filmy z českých dílen. Diváci se tak mohou těšit na snímky Zátopek, Vyšehrad: Fylm, Po čem muži touží 2, Srdce na dlani, Známí neznámí, Tajemství staré bambitky 2 a jiné. Letošní Bikino bude zahájeno životopisným filmem Zátopek, jelikož v září tomu bude přesně 100 let, co se narodil místní kopřivnický rodák a atlet světových rozměrů, pan Emil Zátopek. Velkým lákadlem určitě budou také novinky zahraniční produkce. Na filmová plátna se vrací ta nejžlutější a nejúspěšnější animovaná série Mimoni 2: Padouch přichází, která bude na programu v pátek 12. srpna. Dlouhá léta se také čekalo na pokračování akčního amerického trháku a letos jsme se dočkali. Proto na letošním letním kině nebude tato žhavá novinka s názvem Top Gun: Maverick chybět.

Letní kino je opět pojato ekologicky a v rámci toho na Vás opět budou čekat vratné kelímky NickNacky (záloha 50 Kč) a stejně tak budou u vstupu popelnice na tříděný odpad. Chtěli bychom vás poprosit, abyste spolu s námi třídili – ,,Staňte se součásti Kruu a Recyklujte“. Cena vstupného je pro letošní rok jednotně 100 Kč. Pouze úvodní životopisný snímek Zátopek bude za cenu 80 Kč.

Informace a doporučení:

  • Vstupenky zakoupíte na místě v den konání.
  • Prosíme, přicházejte do kina s velkým předstihem, areál bude přístupný od 19:00.
  • Doporučujeme vzít si s sebou deku či něco na sezení. Kapacita laviček je omezená.
  • Upozorňujeme, že akce není vhodná pro čtyřnohé mazlíčky.
  • Žádáme diváky o dodržování zákazu kouření v prostorách letního kina. Buďte prosím ohleduplní k ostatním. Kouření je povoleno pouze ve vyhrazeném prostoru u vstupu. Děkujeme vám, že respektujete toto upozornění a jste ohleduplní k ostatním divákům. Promítání bude zrušeno pouze v případě silného deště a větru! Více informací je možné získat na webových stránkách kino.kdk.cz

 

Ve čtvrtek 21. července se uskuteční další akce projektu pro místní mládež Někdo ven??? Tentokrát půjde o sportovní výzvu pod taktovkou ASK Tatra Kopřivnice. Na hřišti ZŠ 17. listopadu si budou moci účastníci vyzkoušet slack line, ninja line, opičí dráhu, různé překážky a mnoho dalšího. Těšíme se na vás ve čtvrtek od 16 hodin! Vstup bude zdarma.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice