20. 9. 2011

Sdružení Jóga v denním životě Kopřivnice zve všechny zájemce na přednášku  svámího Gadžánanda Karma a osud. V pátek 23.9. v 17.00 v centru jógy na Sokolovské ulici, vstupné 50 Kč Svámí Gadžánanad je dlouholetým žákem svámího Mahěšvaránandy a po mnohaletém pobytu v indických ášramech se vrací do Evropy.

 

V uplynulých dnech byla nová modelová řada těžkých nákladních vozidel TATRA PHOENIX oficiálně představena zástupcům sdělovacích médií, nyní nadchází čas, kdy TATRA, a. s., posílá svůj nový produkt TATRA PHOENIX hned na tři významné prezentační akce.

O víkendu 24. a 25. září bude TATRA PHOENIX 8×8 S1 společně s hasičským speciálem CAS 30 a jedním z vojenských speciálů „sedmičkové řady“ (T815-7) představena na Dnech NATO v Ostravě 2011. V rámci největší akce svého druhu ve střední Evropě je očekáváno na ostravském Letišti Leoše Janáčka několik desítek tisíc návštěvníků.

Druhou příležitostí, kde bude veřejnost moci zhlédnout tatrováckou novinku výroby pro civilní sektor, bude slovenská výstava Autosalón Nitra. TATRA PHOENIX 8×8 S1 bude vítat ve dnech 29. září až 3. října 2011 na volné ploše před hlavním vstupem všechny návštěvníky a fanoušky slovenského autosalonu ve městě pod Zoborom.

Třetí exkluzivní prezentační událostí bude Mezinárodní strojírenský veletrh Brno 2011, jehož význam pro český pr ůmysl daleko přesahuje hranice naší vlasti. Ve dnech 3. až 7. října bude TATRA PHOENIX umístěna na volné výstavní ploše P mezi výstavními pavilony P a Z.

Ostrava, Nitra a Brno, to jsou místa, kde může nejen česká a slovenská veřejnost poprvé spatřit nové těžké nákladní vozidlo TATRA PHOENIX, se kterým nejstarší česká automobilka vstupuje na další, vyšší úroveň nabídky a uspokojování zákaznických potřeb. TATRA PHOENIX s sebou nese všechny znaky úspěšné globalizační strategie společnosti TATRA, a. s. Je významnou inovací nejvyššího stupně a důkazem nezpochybnitelné konkurenceschopnosti značky TATRA na světovém automobilovém trhu.

 

Divadlo DiGoknu z Kopřivnice uvádí v premieře v Rožnově p.R. hru Jen žádnou paniku aneb Jak vykrást banku,  Didier Kaminka, ve čtvrtek 6. října 2011. Od 19:00, Společenský dům, Rožnov pod Radhoštěm.

Jde o bláznivou veselohru od francouzského autora Didiera Kaminky. Hra Jen žádnou paniku aneb Jak vykrást banku je ve stylu klasické francouzské komedie 80. let. Dva mladí, nezaměstnaní pařížané, Paul a Sam jsou ve finanční tísni a rozhodnou se přepadnout banku. Při samotném přepadení ale dochází k nečekaným situacím a zvratům…Francouzský divadelní a filmový herec, dramatik a scenárista Didier Kaminka je u nás známý především hrou Osamělost fotbalového brankáře ve které si zahrál Pavel Zedníček. Hru Jen žádnou paniku napsal v roce 1976. Ve Francii byla natolik populární, že byl podle ní napsán i scénář a byla zfilmována. U nás ji uvedlo např. Divadlo pracujících v Gottwaldově v divadelní sezoně 1978-79.

 

HOROLEZCI, HOROLEZKYNĚ, HOROLEZČATA, Nepřemýšlejte a obětujte jeden jediný víkend vysněnému cíli miliónů lidí, kdy se Červený kámen v Kopřivnici promění na dva dny v nejvyšší horu světa, v MONT EVEREST.

Pořádá Dům dětí a mládeže Kopřivnice, MÚ Kopřivnice a SpSK Kopřivnice ve dnech  1. a 2. 10. 2011, Lyžařský areál Červený kámen v Kopřivnici, celkem 39 výstupů v časovém rozmezí sobota od 10.00 hod. do neděle 16.00 hodin

1.            Sólolezci  ( max. 1 osoba)

2.            Duolezci   (max. 2 osoby)

3.            Mnoholezci (max. 6 dospělých osob – družstvo),max. 10 dětí do 15 let  – družstvo.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice