21. 11. 2014

 

Další 2 slova, ze kterých složíte slogan do soutěže KTK slaví 20:  LET, 20.

Výherci 2. kola losování Jakub Váňa, Miroslava Prokešová, Marek Václavík získávají osušky, trička, tašky a DVD Hořící keř.

Ceny jsou k dispozici v sídle KTK, na ul, Záhumenní 1152.

 

I když jsem se k soutěži dostali až nyní v její polovině, stále můžete hrát o další ceny – stačí se zaregistrovat:

A to prostřednictvím SMS ve tvaru: 

KTK 20 MEZERA VAŠE JMÉNO MEZERA VAŠE PŘÍJMENÍ MEZERA VÁŠ EMAIL/TELEFON

na telefonním čísle 774 599 474 nebo e-mailem: studio@ktk.cz.

 

Příští týden hrajeme o sponzorské ceny Eurosportu a Tv CHanel (sportovní brašny, sluchátka, diáře, klobouky).

Finále hrajeme 12. 12. 2014.

 

 

Ještě než se Aleš Loprais spakuje a odfrčí krotit dakarský duny, staví se i se svým nádobíčkem v Budvar Areně. V sobotu 22. listopadu během zápasu mezi ČEZ Motor České Budějovice a HC Dukla Jihlava na led vjede krom hokejistů i jeho Královna 69. Bude to ale její labutí píseň, protože na příští Dakar se vydá už s novým MANem, jehož RC model bude také k vidění. Představí se Vám i legendární 3x vítězná TATRA Puma s ještě legendárnějším Karlem Lopraisem. Technika bude před arénou vystavena už od 15:30, kde si také můžete vykoledovat podpis nebo vyhrát DVD Dakar. Program vyvrcholí o přestávce mezi 1. a 2. třetinou, kdy se po ledě sklouzne Královna 69.

 

 

Lezci na radnici provádějí záchovné práce. Již několik dní nabízí kopřivnická radnice kolemjdoucím neobvyklou podívanou. Ze střechy desetipodlažní budovy se spouštějí lezci, kteří vykonávají záchovné práce na fasádě. Cílem je zabránit odpadávání úlomků betonu, které by mohly ohrozit procházející lidi nebo způsobit škody na zaparkovaných vozidlech. Probíhající záchovné práce na fasádě radnice spočívají v kontrole celého obvodového pláště budovy, oklepání zvětralého betonu a natření takto upravených míst speciální barvou zamezující dalšímu zvětrávání a korozi zdiva, včetně železných armatur. Prioritou je ochrana zdraví a majetku. Práce by mohly být ukončeny do konce týdne a městský rozpočet vyjdou na 280 tisíc Kč.

 

 

V posledních dnech bouralo na novojičínských silnicích několik řidičů, kteří řídili pod vlivem návykových látek.

 

 

Diskuze o (ne)bezpečí kyberprostoru. O nástrahách světa moderních informačních technologií se bude v úterý 25. listopadu diskutovat v Katolickém domě v Kopřivnici. Ke kulatému stolu na téma (ne)bezpečí v kyberprostoru jsou srdečně zváni učitelé, trenéři, vedoucí volnočasových kroužků, rodiče a všichni, kdo se chtějí podělit o své kladné i záporné zkušenosti. Cílem setkání je příprava vhodných preventivních aktivit na příští rok. První diskuzi na toto téma pořádá sociální odbor města Kopřivnice ve spolupráci se spolkem „Máš čas?“. Kde končí benefity nových komunikačních technologií a začíná jejich škodlivost? Jaká je míra virtuální zábavy pro zdravý život dítěte? O těchto a dalších souvisejících otázkách bude se všemi příchozími diskutovat odborník na rizika kyberporostoru Jan Hlaváč z Centra primární prevence. Setkání začne v 16 hodin v malém sále Katolického domu.

 

 

V neděli 30. listopadu pokřtí známá kopřivnická cimbálová muzika Pramínky své první CD Kaj pujděm?

 

 

David Kunčar pojede na mistrovství světa 2014 v plavání.

 

 

Kopřivnické kino připravuje na sobotu přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku. Od 18.45 hodin se bude promítat dílo G. Rossiniho Lazebník Sevillský. Klasická komedie o délce 205 minut dala světu několik nejznámějších operních melodií. V představení exceluje Isabel Leonard jako smělá Rosina, tenorista Lawrence Brownlee jako její intrikující milovník a Christopher Maltman jako nesmírně vynalézavý a okouzlující lazebník samotný. Barvitou a libozvučnou hudbu diriguje Michele Mariotti.

 

 

ASPV při TJ Sokol Hukvaldy pořádá v sobotu od 19.30 hodin v sále ZŠ Leoše Janáčka na Hukvaldech Mikulášský večírek. Vítány jsou tematické kostýmy, zejména čertovské, mikulášské nebo andělské masky. O hudební doprovod se postará skupina TNT.

 

 

již 16. ročník celorepublikového setkání parkouristů v Kopřivnici s názvem Parkour Kopr Jam. Ojedinělá třídenní akce se pořádá třikrát do roka a jejím cílem je potkat se, společně potrénovat, navzájem se inspirovat a podělit se o nové poznatky z tréninku, máknout si a pobavit se. Akce je určena všem, co mají rádi parkour. Akci organizačně zajišťuje Dům dětí a mládeže, který nabídne také více informací.

 

 

Máte doma nepotřebné věci a nevíte co s nimi? Právě pro vás je určen Bleší trh Pošli to dál! Trh, na kterém můžete prodávat, ale i řadu věcí nakoupit se uskuteční v sobotu od 9.00 do 18.00 hodin v Katolickém domě v Kopřivnici. A to není vše! Čeká na vás hudební produkce, výtvarná dílna, výběrová káva, amatérské hraní do klobouku, občerstvení v čajovně Mandala a nově i teplé jídlo z jejich restaurantu. Stejně jako loni na podzim je součástí trhu sbírka zimního oblečení, doplňků a dek pro NDC Racek a výtěžek z akce bude rozdělen mezi kopřivnické spolky „Máš čas?“ a „Mandlové oči“.

 

 

Stále tápete, co byste vlastně v životě chtěli opravdu dělat? Nebo vás stávající práce neuspokojuje a nevíte proč? Odpověď můžete nalézt na semináři Eriky Holubové Petrů s názvem Práce mých snů. Seminář se uskuteční v sobotu od 14.00 do 18.00 hodin v salónku PIaristického kláštera v Příboře. Má za cíl u každého rozpoznat, co pro něj práce znamená, jaká je ta jeho pravá – vysněná, ale také nabídnout řešení pro její získání.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice