21. 2. 2011

Rada města Kopřivnice má od února dva nové poradní orgány, s kterými bude spolupracovat při vytváření koncepcí a strategií v oblasti sportu a školství. Sportovní a školská komise vznikly na základě požadavků místních sportovních klubů a ředitelů škol, kteří si od tohoto kroku slibují především větší vliv na rozhodování o přidělování dotací či opravách jednotlivých zařízení.


Muže ve věku 34let z Kopřivnice, zadrželi policisté přímo v objektu školky, kterou vykrádal. Vypáčil okno, rozbíjel zařízení a hledal, co by mohl odcizit. Jeho podmíněný trest odnětí svobody se tak okamžitě proměnil ve vazební stíhání. Nyní mu hrozí trest odnětí svobody v délce 5 let.


 Kopřivničtí městští policisté zadrželi v sobotu, 21letého muže, se sprejem v ruce. Červeným sprejem provedené nápisy MINS  označil hned tři garáže. Policisté nyní zjišťují další škody.


 Vernisáž výstavy Tvorba studia Kamila Mrvy proběhne ve středu 2. 3. 2011 od 18.00 hodin v Galerii Katolického domu v Kopřivnici od 18.00 hodin. 


Sobotní utkání v házené  KH KOPŘIVNICE – HK A.S.A. MĚSTO LOVOSICE (18. KOLO ZUBR EXTRALIGY HÁZENÉ MUŽŮ) přineslo překvapení. Kopřivnice   19. února remízovala s celkem na špičce extraligy 31:31 (12:17). Překvapivě ztracený bod Lovosic však může být připsán snad i na vrub nového herního systému soutěže, který posouvá vzájemné zápasy celků z opačných pólů tabulky do relativně bezvýznamné roviny. 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice