21. 3. 2016

 

Soutěž KTK se STANLEYS DIXIE STREET BAND – o CD „10 let“

Kolik CD kapela doposud vydala?

Odpovědi zasílejte prostřednictvím SMS ve tvaru:  ČÍSLO MEZERA VAŠE JMÉNO na tel. číslo 774 599 474

nebo e-mailem: studio@ktk.cz. Uzávěrka je ve středu 23. 3. 2016 ve 12:00

 Plakát na koncert

 

V pondělí 21. 3. V 16. 00 začíná Jarní koncert, který připravuje Zš E.Zátopka, koncert se koná v hale házené.

 

Výsledky hlasování a vyhlášení KOPRSTAR 2016 se dozvíte na JARNÍM KONCERTĚ v úterý 22. 3. 2016 ve velkém sále KDK od 17.00 hodin.

 

V úterý 22. 03. 2016 – 9:00-12:00  bude katolickým dům centrem pro Setkávání seniorů.

 

V úterý 22.03. 2016 c 17:30 chystá centrum Balsamina workšop na téma voňavé tvoření.

 

Ve středu 23. 3. a 24. března se centrum města velikonočně vyzdobí, aby mohlo uvítat stovky lidí, kteří si budou chtít prohlédnout velikonoční jarmark a připravit se na jarní svátky.

 

Ve středu 23. března chystá kopřivnická dixi kapela Standy Dětského výroční narozeninový koncert v kDK od 19. hod.

 

Městská knihovna připravila několik změn a pro měsíc březen – který je odjakživa měsícem čtenářů. Návštěvníci knihovny již nemusí hlídat polední pauzu, tato přestávka byla zrušena a knihovně je otevřena bez omezení od 7.30 až do 18 hodin  v pondělí , v úterý , ve čtvrtek a v pátek. Tuto úpravu iniciovali sami čtenáři. Březnový program nabídne výstava patchworku, na kterou naváže další kurz tohoto výtvarného tvoření. Děti mohou nejen v březnu, ale v průběhu celého roku soutěžit o hezké ceny v soutěži Přemyslovský rok. Stačí odpovědět jednou za měsíc na soutěžní otázku, týkající se Přemyslovců a Karla 4.

 

Po zápisu do prvních tříd je čas na zápis dětí do mateřských škol. Pro všechny děti z Kopřivnice, Lubiny, Vlčovic a Mniší platí jediný termín – a to středa  30. března v době od 8 do 15 hodin. S aktivitami mateřských škol se mohou rodiče seznámit na webových stránkách zařízení skolky.koprivnice.org.  V době zápisu si budou moci rodiče i děti jednu vybranou mateřskou školu prohlédnout a seznámit se s učitelkami, které o děti pečují. Rodiče přijdou s dítětem do té mateřské školy, kam chtějí dítě přihlásit. K zápisu je  nutné vzít občanský průkaz jednoho z rodičů, rodný list dítěte a také potvrzení od lékaře.

 

ZIKA virus – informace: podrobné informace naleznete na stránkách Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě – https://www.khsova.cz/01_aktuality/zika.php.

 

Šijeme panenky pro UNICEF. Městská knihovna Kopřivnice zve všechny tvořivé ženy, děti, ale i muže! Přijďte si s námi ušít panenku do projektu Adoptuj panenku – zachráníš dítě. Budeme šít dvě dubnové středy ( 20. 4. a 27. 4. 2016), vždy odpoledne v čítárně. Z vyrobených panenek bude v červnu uspořádána prodejní výstava a výtěžek z prodeje bude věnován organizaci UNICEFna základní očkovaní dětí v rozvojových zemích. S sebou si prosím doneste šicí potřeby a zbytky vln a látek (k dispozici budeme mít na místě jen omezené množství materiálu).

 

Novinkou v programové skladbě KTK je změna v nabídce erotických programů – stanice Extasy HD. Stanice vysílá po celý den a svým zaměřením je určena pro diváky starší 18 let. Stanici Extasy HD nahradila v programové nabídce Thematic HD program HUstler HD.

 

Ke slovu se po krátké přestávce opět hlásí formule jedna – ti co si nenechají ujít jediný závod, již dobře vědí, kde sledovat jak hlavní klání, tak i kvalifikaci či zákulisí nejznámější motoristické soutěže. Je to program Sport 1 a sport 2 – které i v letošním roce nabízí exkluzivně kompletní zpravodajství ze světa F1. Diváci a fanoušci F1 se mohou i nadále těšit na již zavedenou podobu vysílání sezony Formule 1 a to v podobě moderního studia, on-site reportéra a profesionálních komentátorů a mnoha niovinek. Kalendář na rok 2016 začal 20. března Velkou cenou Austrálie v Melbourne. Sezona 2016 však už nyní vybízí fanoušky k mnoha otázkám: Jak bude vypadat závod Velké ceny Evropy poprvé zařazený do kalendáře?  S čím přijde Ferrari či Mercedes či nový tym Haas? Fanouškům a příznivcům Formule 1 doporučujeme předplatit si některý z balíčků Thematic HD (Mix nebo Plus).

 

Aktivní senior 2016 – Šikovné ruce našich seniorů – středa 23.3.2016, Kopřivnice – vestibul radnice. Velikonoční výstavka ručních prací seniorů za použití různých technik a materiálů. Vítána jsou dílka s tématikou těchto svátků.

 

Velikonoční dílna ve čtvrtek 24.3.2016 10:00- Mateřské centrum Klokan (Kopřivnice). Velikonoční dílna – tvoření s jarní a velikonoční tématikou – s sebou vyfouklá i vařená vejce.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice