ROZHLAS 22. 11. 2023

Většina kopřivnických škol se zapojí do stávky

V pondělí 27. listopadu proběhne na většině MŠ a ZŠ v Kopřivnici stávka. Do stávky se nezapojí pouze malotřídky v Lubině a Mniší plus ZŠ sv. Zdislavy. Na těchto třech školách proběhne výuka v plném rozsahu, nebude však zajištěno školní stravování. Zákonný zástupce dítěte přerušením provozu školy nezíská nárok na žádnou kompenzaci – stávka je ústavním právem každého zaměstnance a jelikož je ohlášená, nebude posouzena jako nepředvídaná událost.  

 

Myslivecký spolek Lichnov – Bordovice upozorňuje, že v sobotu 25. listopadu v dopoledních hodinách bude na Červeném kameni a v jeho okolí probíhat lov divokých prasat za účelem snížení rizika šíření afrického moru prasat. Z důvodu střelby, zvýšeného pohybu psů a divoké zvěře žádáme, abyste v tento den Červený kámen raději nenavštěvovali. Děkujeme za pochopení.

V sobotu 25. listopadu ve 14 a v 19 hodin se v Kulturním domě Kopřivnice uskuteční již 55. ročník taneční soutěže Tatra. Kromě soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích dospělých párů se mohou návštěvníci těšit na bohatý doprovodný program. Více informací najdete na webu Kulturního domu Kopřivnice.

 

V pondělí 27. listopadu od 15:30 se v Klubu seniorů na ulici Sokolovské uskuteční další jednání v rámci plánování sociálních služeb. Půjde o veřejné jednání pracovní skupiny Osoby se zdravotním postižením, znevýhodněním a jiným omezením. Na programu budou informace o mapování potřeb osob se zdravotním postižením nebo o možnostech propagace poskytovatelů sociálních služeb. Všichni jste srdečně zváni!   

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice