23. 10. 2015

 

KTKdigi přináší všem svým zákazníkům 72 hodin volného vysílání filmového programu HBO HD zcela zdarma!

KTK ve spolupráci s HBO přináší svým zákazníkům 3 dny volného vysílání programu HBO zdarma, a to v rámci uvedení dalšího díla z vlastní produkce, kterým je šestidílný filmový seriál Mamon – tentokrát žánrově zcela odlišný od posledního divácky úspěšného seriálu Až po uši. K premiéře tohoto titulu je zváno co nejširší publikum, proto je program HBO a HBO HD vysílán volně – od 23. října  6:00 hodin do  26. října 6:00 hodin.  V těchto dnech bude uveden Mamon na obrazovku – kriminální thriller ve stylu temných severských detektivek, který v hlavní roli představí neobsazovanějšího českého herce současnosti – Matěje Hádka. Režie se ujal Vladimír Michálek, držitel Českého lva za film Je třeba zabít Sekala.

 

 

Druhá sbírka pro uprchlíky v neděli dopoledne 25. 10. 2015 ve vestibulu Katolického domu v Kopřivnici. Sbírku organizuje Katolická beseda v Kopřivnici ve spolupráci s Charitou Olomouc. Olomoucká charita věci dále distribuuje uprchlíkům V Chorvatsku, Slovinsku a Srbsku. Má tam své pracovníky a také spolupracuje s ORGANIZACÍ Člověk v tísni a Univerzitou Palackého v Olomouci, která tam vysílá své studenty. Lidé, kteří doposud nepřispěli a mají zájem, tak mohou ještě učinit tuto neděli 25. 10. 2015 opět od 8 do 11 hodin. Potřebná je dámská hygiena, mýdla, vlhčené ubrousky, pamprsky, nafukovací matrace, karimatky, deky, plastové nádobí a zimní oblečení, obuv. Finanční podporu mohou lidé posílat na konto Charity ČR 44665522/0800 VS 917. Organizátoři sbírky všedem dárcům děkují za projev solidarity.

 

 

VELKÝ TESTOVACÍ den – nanosilver day. V sobotu 24. 10. 2015 proběhne na vrcholu Lysé hory akce pro všechny milovníky turistiky včetně té vysokohorské. Sobotní výšlap na Lysou horu bude pro účastníky této akce okořeněn doprovodným programem, který proběhne v časovém rozmezí od 11  do 14 hodin. V rámci programu je připravena ukázka zásahu Horské služby, prohlídka Meteorologické stanice, představení nanotechnologií v podobě, která vědu a výzkum v „nano“ oblasti převádí v praktické využití, a to  prostřednictvím funkčních výrobků nanosilver a pomáhají tak nejen k vyšším sportovním výkonům. V rámci akce je připraveno setkání a beseda s horolezkyní  Markétou Hanákovou, která slézá Himaláje  i přesto, že  její srdce ke své činnosti potřebuje kardiostimulátor. Povídání o lidských možnostech  ve spojení s technikou bude doplněno o promítání filmu „Nepálský trojboj“.

Výšlap na Lysou horu je individuální, takže tempo a obtížnost si může zvolit každý dle svých možností a proto je akce vhodná pro všechny věkové i sportovní kategorie. Setkání na vrcholu není závod, ale příjemná sportovní aktivita spojená se zajímavým programem pro všechny milovníky pohybu a zdravého životního stylu. A ti, kteří ještě váhají, jak a zda-li vůbec sportovat, ti mohou získat na této akci inspiraci, že začít není nikdy pozdě, a že mnohá zdravotní omezení nemusí omezením vůbec být.

 Další informace získáte na www.nanosilver.cz, FB facebook.com/nanosilver

 

 

Kopřivnický sběrný dvůr soutěží o titul. Město Kopřivnice se zapojilo do soutěže o Sběrný dvůr roku 2015. Ten kopřivnický na ulici Panské mohou obyvatelé města prostřednictvím internetového hlasování podpořit do konce měsíce října. Soutěž o nejlepší sběrný dvůr vyhlásil kolektivní systém ASEKOL. Cílem soutěže je najít v České republice ten nejlepší sběrný dvůr, to znamená uklizený, s ochotnou obsluhou, přívětivou otevírací dobou, co možná nejdostupnější a se širokým rozsahem odebíraných komodit. Hlasování v soutěži se může zúčastnit kdokoli a kopřivnickému sběrnému dvoru tak dopomoci k co nejlepšímu umístění. Hlasovat lze prostřednictvím adresy www.sberne-dvory.cz, pro hlasující jsou připraveny hodnotné ceny.

 

 

BENEFIČNÍ KONCERT. Město Štramberk zve všechny příznivce vážné hudby v sobotu 24. 10. 2015 na benefiční koncert souborů Píšťalky (První SZUŠ MIS music Kopřivnice) a Aulosu z Prahy do kostela sv. Jana Nepomuckého ve Štramberku, který začne v 18:30.

 

 

PO ZAROSTLÉM CHODNÍČKU „SPADANÝM LISTÍM“. Klub českých turistů při TJ Sokol Hukvaldy pořádá v sobotu 24. 10. 2015 34. ročník turistického pochodu Po zarostlém chodníčku – spadaným listím -. Trasa vede z koupaliště na Babí horu, Vrch Kubánkov, přes Skanzen „Na mlýně“ v Kozlovicích, kde se mohou účastníci zaregistrovat a občerstvit. Odtud trasa přechází do Měrkovic a do obory, na hukvaldský hrad a vrací se na koupaliště. Start: Hostinec na koupališti na Hukvaldech v 9:30 hodin a ukončení pochodu v 15:00 hodin. Více informací na strakos.jiri@seznam.cz

 

 

 KURZ KORÁLKOVÁNÍ.  Přijďte v sobotu 24. 10. 2015 v 9:00 hodin do kavárny Oldtimer v Kopřivnici a objevte kouzlo mačkaných korálků – jazýčků, ze kterých si vyrobíte krásné pichlavé náušnice ježovky. Dozvíte se také o dalších možnostech využití tohoto návodu. Cena kurzu je 200 Kč včetně materiálu a pomůcek. Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé. Rezervace míst na tel.: 733 373 799, e-mail: info@usplnenychprani.cz

 

 

MASARYKOVA VATRA. SDH Rychaltice Vás zve na 8. ročník zapálení Masarykovy vatry na počest výročí založení samostatného Československého státu, které se bude konat na Sklenovském vrchu. Občerstvení zajištěno.

 

 

KOPŘIVNICKÉ POHÁRY 2015. Modelářský Klub SMČR č. 240 APOLO Kopřivnice ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Kopřivnice zve všechny modeláře a jejich příznivce na 15. ročník veřejné soutěže stavitelů plastikových a papírových modelů pořádané u příležitosti výročí založení samostatné Československé republiky. Soutěž se koná v prostorách DDM v Kopřivnici od 8.00 do 16:00 hodin. Startovné pouze pro soutěžící, prohlídka pro veřejnost a nesoutěžní vystavující zdarma!

 

 

STRAŠIDLA NA ŠOSTÝNĚ. DDM Kopřivnice zve všechy v sobotu 24. 10. 2015 od 13:00 hodin do 16:30 hodin na zábavně naučnou stezku, na které budete mít možnost poznat okolí hradu Šostýna, potkat historické postavy a plnit neobyčejné úkoly, za které budete strašidly sladce odměněni. Začátek cesty bude u Husovy lípy v Kopřivnici (naproti koupališti), kde každý účastník obdrží strašidelnou kartu a poté mu bude ukázán směr cesty. U strašidel pak bude muset splnit neobyčejné úkoly. Každého malého odvážlivce čeká sladká odměna.

 

 

ZVĚŘINOVÉ HODY.  Od pátku 23. 10. 2015 až do neděle 25. 10. 2015 můžete ochutnat zvěřinové speciality a pobavit se v příjemné atmosféře v Restauraci na koupališti na Libotíně. V sobotu 24. 10. od 20:00 hodin navíc posezení s harmonikou.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice