22. 12. 2017

 

V době od 20. prosince do 31. prosince letošního roku umožní společnost Slumeko, s. r. o., široké veřejnosti bezplatné parkování na parkovišti za poliklinikou. Zcela zdarma odstavit vůz na ploše v blízkosti zimního stadionu budou moci lidé nejen o vánočních svátcích, ale také v následujících pracovních dnech. „Po uvedenou dobu bude jak vjezdová, tak odjezdová závora zvednuté a bude tedy možné parkování vozidel bez jakékoliv regulace,“ uvedl jednatel společnosti Vladimír Pustka s tím, že nebude nutné použití odjezdového lístku.

 

Město vypisuje nabídku na nájem dvou městských bytů na ulici Obránců míru, za podmínky přistoupení k dluhu a za podmínek dle výzvy. Byty mají velikost 1+2 a jsou určeny pro širokou veřejnost. Nabídka platí od 21. 12.2017 do 15. 01. 2018.

 

Už třetím rokem po sobě klesá cena za centrální vytápění v Kopřivnici a se snížením se počítá i v návrhu ceny pro rok 2018.

 

Živý Betlém ve Štramberku můžete vidět 26. prosince od 15 hodin v Národním sadu.

 

Štěpánská zábava s cimbálovkou Pramínky bude tradičně 26. prosince od 19 hodin v Katolickém domě.

 

Vánoční turnaj ve stolním tenisu se koná v hale sv. Zdislavy 27. prosince od 9 hodin.

 

Bezplatný vstup na krytý bazén, zimní stadion a sjezdovku mohou lidé využít 23. a 31. prosince.

 

Na Vánočním koncertě v kostele sv. Bartoloměje vystoupí ve čtvrtek 28. prosince od 19 hodin Pěvecké sdružení Kopřivnice a PS Gaudium působící pod 1. SZUŠ MIS music. Ve spolupráci s oběma sbory vznikl i Vánoční pořad KTK pro rok 2017.

 

Vánoční koncert v Lubině si připravilo Smíšený pěvecký sbor Lašan Brušperk na sobotu 30. Prosince v katolickém domě od 17 hodin.

 

Novoroční ohňostroj vypukne v centru města v pondělí 1. ledna od 17 hodin.

 

Celkem 136 žáků zdolávalo 14. prosince Kopřivnickou laťku, ve skoku vysokém se podařilo nejvíce medailí vybojovat školákům ze ZŠ Alšova.

 

Již po sedmnácté přivítá sportovní hala při ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici účastníky turnaje ve futsalu „O PUTOVNÍ POHÁR TATRA TRUCKS a.s.“. V první lednovou sobotu v roce 2018 se na palubovce výše zmíněné sportovní haly představí opět osm týmů. Nebude chybět loňský vítěz a finalista (Getafe / Tawesco) a Vlastimil Kočí opět improvizoval a pozval si tentokrát čtyři týmy z Klubu malé kopané Kopřivnice. Trojnásobného vítěze 1. ligy 1.FC Bari,dále pak Lokomotivu Gangsters, RS Team no z druhé ligy postupující Ďábelské Jelita. Z areálu fa Tatra Trucks a. s. se představí Tatra DV a z průmyslové zóny našeho města Union ocel Kopřivnice. Pořadatelem je opět sportovní komise při PV OS KOVO Tatra a. s. Kopřivnice ve spolupráci se ZO OS KOVO Tatra Výrobní úsek.

 

Živý Betlém. V sobotu 23. prosince od 15.00 hod. na náměstí Zikmunda Freuda se můžete těšit na tradiční vystoupení členů divadla a ochotníků Štramberk. v případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do kostela sv. Valentina.

 

Vánoční šachový turnaj. MO Orel Jednota Lubina pořádá pro všechny příznivce v šachu na turnaj o putovní cenu lubinského pěšáka, která se koná v sobotu 23. prosince od 8.30 hod. v restauraci Katolického domu v Lubině.

 

Půlnoční mše. Farní kostel Panny Marie Narození se v neděli na Štědrý den, 24. prosince od 22.00 hod. rozezní pod vedením pana Zdeňka Pukovce a Příborského chrámového sboru za doprovodu Sdružení hudebníků Příbor, kteří společně zazpívají koledy.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice