25. 3. 2016

 

Upozorňujeme občany, že z důvodu komplexního čistění místních komunikací bude dle harmonogramu dočasně zakázáno stání motorových vozidel na označených ulicích a parkovištích. Vozidla nerespektující zákazové dopravní značení budou odtažena: 25. – 28. března – velikonoční svátky – nečistí se, 29. března – část Štefánikově, Lidické, Obránců míru a u Tesca. S jarním čištěním komunikací dojde k dlouho slibované změně v organizaci dopravy a parkování na sídlišti Korej.

 

Velkoobjemové vany budou od 28. března přistavovány vždy od 15 hodin v předem oznámených lokalitách.

Od 1. dubna budou pravidelně přistavovány velkoobjemové kontejnery na biologicky rozložitelný komunální odpad.

 

Moravskoslezskému kraji za minulý rok ubylo 4 365 obyvatel, což je nejvíce v celé republice, může za to mimo jiné i vysoká úmrtnost

 

Policie ČR zvyšuje bezpečnostní opatření. Na základě nařízení vlády bude pro potřebu zvýšeného výkonu služby v oblasti bezpečnosti a veřejného pořádku na dva měsíce povoláno celkem 550 příslušníků Armády ČR v činné službě, kteří budou plnit úkoly Policie ČR. Vojáci posílí policejní hlídky zejména v Praze, Brně a Ostravě. Společné hlídky poprvé do terénu vyrazí ve středu 23. března dopoledne

 

BOXING ASK Kopřivnice Vás zve na Krajské kolo severomoravské oblasti v BOXU SOBOTA 2016 26. března, ZŠ E. Zátopka KOPŘIVNICE od 10.00 hodin.

 

Městská hokejová liga v Kopřivnici zve všechny příznivce ledního hokeje na vyvrcholení letošní sezóny 2015 – 2016. Finálový den městské hokejové ligy se koná 26. března 2016 na zimním stadionu v Kopřivnici.

Program:

12:00 h. – finále 3. ligy HC Brušperk – HC Netopýři Frýdek Místek „B“, vyhlášení vítězů a ocenění hráčů

14:30 h. – finále 2. ligy HC TJ Sokol Staříč – HC Palkovice, vyhlášení vítězů a ocenění hráčů

17:00 h. – finále 1. ligy HC Predators Kopřivnice – HC Young Guns Kopřivnice, vyhlášení vítězů, ocenění hráčů + slavnostní ukončení

Občerstvení zajištěno v restauraci Stadión a v otevřeném bufetu na zimním stadionu.

 

Bubla City Ranch zve v sobotu 26. 3. 2016 na Jarní vyjížďku na koních, do okolí Kopřivnice, s přáteli a příznivci koní, následuje odpolední zábava na ranči.

 

Akce Velikonoce na hradě Hukvaldy vyzývá k první předsezónní návštěvě. Všichni milovníci svátečního klidu a dobré nálady zde v tyto dny od 9.00 do 16.00 hodin naleznou stánkový prodej, občerstvení, ale také nádherné výhledy do jarní přírody. V neděli od 13.00 do 15.00 hodin budou probíhat také ukázky pletení tatarů.

 

Na Velikonoční dílnu jste s dětmi zváni do Mateřského centra Klokan v Kopřivnici. Výtvarné tvoření s jarní a velikonoční tématikou zde bude probíhat od 10.00 do 11.00 hodin. Vejce s sebou!

 

Na Velikonoční rockový večer zve Restaurace Dallas ve Štramberku, a to v sobotu od 21.00 hodin. Svou show předvede skupina Anděl.

 

V Kulturním domě ve Vlčovicích se uskuteční Velikonoční turnaj neregistrovaných hráčů ve čtyřhře stolního tenisu. Turnaj je určen mužům, ženám i mládeži. Všichni hrají v jedné kategorii. Herního partnera si můžete dohodnout předem, případně si jej nechat vylosovat na místě. Kapacita turnaje je 20 dvojic a hrát se bude na čtyřech stolech. Prezence účastníků bude probíhat od 8.00 do 8.30 hodin. Turnaj bude zahájen po rozlosování cca v 9.00 hodin. Pro tři nejúspěšnější účastníky jsou připraveny věcné ceny.

 

Pohádkový karneval ve velkém sále Kulturního domu v Kopřivnici v sobotu od 15.30 hodin. Karnevalovou show zpestří klaun Hopsalín. Těšit se můžete také na velikonoční tvoření.

 

Do pátku probíhá v K-galerii v Šustalově vile v Kopřivnici jedinečná akce s názvem Guerilla Knitting neboli ženy ženám IV. Denně od 11.00 do 17.00 hodin do 25. 3. 2016 se můžete stát součástí svérázného druhu pouličního umění spočívajícího v oplétání venkovních objektů. Pokud chcete zjistit více, či se do projektu zapojit svým pletením či háčkováním, určitě se zastavte!

 

Zabijačkové hody v Katolickém domě v Lubině. Kromě zabijačkových pochutin vás v sobotu večer čeká také velikonoční zábava. Start je naplánován na 20.00 hodin. Večerem bude provázet hudební skupina Koprock.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice