26. 12. 2022

Skibus Beskydy se vrací . Od 7. ledna se o jízdních řádů opět vrátí skibus Beskydy. Lyžaři i turisté z Kopřivnice tak budou moci o víkendech i během svátků vyrazit do hor pohodlně a bez přestupů. Půjde o jediný přímý spoj do Beskyd. Autobus s možností přepravy běžek i sjezdových lyží bude jezdit v soboty, neděle, o svátcích a při významných příležitostech z Nového Jičína na Bílou a na Pustevny. V Kopřivnici bude stavět na zastávce Čs. armády. Spoj na Bílou vyjede z Kopřivnice v 8:23 a zpáteční bude mít odjezd v 15:38. Na Pustevny budou moci zájemci vyrazit 9:15 a zpátky do Kopřivnice ve 14:20. Skibus bude jezdit až do konce dubna, poté jej nahradí cyklobus s přídavným vozíkem na přepravu jízdních kol. Službu veřejné linkové dopravy se podařilo zajistit díky spolupráci měst Kopřivnice, Příbor a Nový Jičín. Všechna tři města dohromady zaplatí za provoz skibusu zhruba 200tisícovou kompenzaci dopravci. Podíl Kopřivnice činí 81 tisíc.

 

 

 

 

 

ÚTERÝ  27. prosince 2022-Turnaj ve stolním tenise  Příbor

Klokočovské sdružení pořádá 11. ročník turnaje ve stolním tenise. Zájemci se mohou přihlásit nejpozději do 25. 12. 2022 na email: 1.pustejovsky@seznam.cz.

Program:
9:00   hod. – Zahájení (převlékání a seznámení s pravidly)
9:20   hod. – Prezentace – startovné 200 Kč
9:30   hod. – START utkání
13:00 hod. – Vyhlášení vítězů

Podmínka: V rámci fair play se mohou zúčastnit pouze neregistrovaní nejlépe víkendoví hráči. Letošní klání bude s ohledem na počtu přihlášených rozděleno na kategorie:

1 mužská
2 ženská
3 děti do 15 let

K dispozici bude navíc druhá tělocvična pro případnou, jinou, sportovní aktivitu.  Malé občerstvení zajištěno.  Vyhlášení vítězů s posezením v hospůdce JAAL. Kde: ZŠ Npor. Loma Příbor – tělocvična | Kdy: 9:00 | Startovné: 200 Kč.

 

KONCERT: Vánoční koncert | Příbor- Vánoční koncert ve Farním kostele Narození Panny Marie.  Pěvecký sbor Schola a sólisté .V průběhu koncertu proběhne křest nového vánočního CD. Před a po ukončení koncertu bude možnost toto CD zakoupit.  Kde: Farní kostel Narození Panny Marie | Kdy: 16:00 | Vstupné: Dobrovolné

 

STŘEDA  28. prosince 2022 – KONCERT: Vánoční koncert The People  Kopřivnice Vzpomínka na Karla Gotta a českou písničku. Večerem provází kapela THE PEOPLE, zazní známé hity Karla Gotta, Waldemara Matušky, Marie Rottrové, Yvonne Přenosilové a další. Kde: Velký sák KDK | Kdy: 19:00 | Vstupné: 200 Kč.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice