ROZHLAS 27. 3. 2024

Odstávka pitné vody proběhne v části ulic I. Šustaly, Husová, Záhumenní, Alšová dne 4. dubna od 8 – 15 hodin.

 

Nově je možné třídit i hřbitovní odpad

Město Kopřivnice rozhodlo spustit novou kampaň zaměřenou na třídění hřbitovního odpadu. Za tímto účelem budou pracovníci životního prostředí pomáhat s tříděním dnes a zítra na městském hřbitově v Kopřivnici v odpoledních hodinách od 13 do 15 hodin, zítra i dopoledne od 9 do 11 hodin. Přistavené kontejnery budou označeny speciálními nálepkami na hřbitovní plasty a hřbitovní bioodpad. 

 

Zelený čtvrtek přinese zábavu i tradice

Na Zelený čtvrtek ožije sad E. Beneše v duchu tradičních Velikonoc. Kulturní dům Kopřivnice opět připravil stylový velikonoční program s jarmarkem, muzikou, divadélky, kejklíři i ukázkami řemesel. Přijďte se podívat ve čtvrtek 28. března mezi 10. a 17. hodinou. 

 

Velikonoční tvoření v centru města

V sobotu 30. března se ve výstavním pavilonu v centru města koná od 14 do 18 hodin Velikonoční tvoření, která slibuje zábavu pro všechny věkové skupiny.  

 

Výtluky na Janáčkově ulici budou brzy minulostí

V týdnu po Velikonocích se začne s opravou Janáčkovy ulice. Po dobu opravy komunikace bude zcela zakázán vjezd automobilům a dopravní situace bude řešena objízdnými trasami.  

 

Změna svozu popelnic

Upozorňujeme občany, že svoz popelnic od rodinných domů připadající na Velikonoční pondělí 1. dubna bude proveden v úterý 2. dubna – jedná se o ulici Severní a Francouzskou. Žádáme občany, aby včas přistavili nádoby pro svozovou techniku. 

 

Pět dní chybí do startu dubnové Výzvy 10 000 kroků

Výzva 10 000 kroků je skvělou příležitostí k prevenci a civilizačním chorobám. Proto neváhejte s přihlášením na webových stránkách desettisickroku.cz.  

 

Kopřivnickou přírodou za doprovodu odborníků 

na botaniku, zoologii a geologii se můžete vypravit ve čtvrtek 4. dubna od 9 do 12 hodin nebo v úterý 9. dubna od 15 do 18 hodin. Sraz účastníků bude na parkovišti u koupaliště. Trasa komentovaných procházek povede přes Brdy, Bezručovu vyhlídku, Pískovnu, Raškovu vyhlídku a Šostýn.  

 

Sdílená kola od 8. dubna v Kopřivnici

Na 30 stanovištích bude v Kopřivnici a místních částech k dispozici 75 kol. Prvních 30 minut jízdy bude zdarma, poté každá započatá půlhodina vyjde na 18 korun.   

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice