27. 8. 2018

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulic K. Čapka, Ke Koryčce, Pionýrské, Pod Bílou horou, Školní, U Vodojemu a Zd. Buriana v úterý 28. srpna od 7:30 – 11:15 hodin a část Kpt. Jaroše, Štefánikově, Záhumení od11:30 – 15:00 hodin. Další odstávka elektrické energie proběhne v části ulic 17. listopadu, Osvoboditelů ve středu 29. srpna od 7:30 – 11:15 hodin a v části ulic Pod Zahradami, Polní, Sluneční, Západní a Zdeňka Buriana 29. srpna od 11:30 – 15:00 hodin.

 

Od pátku po celý měsíc bude TV studio KTK vysílat předvolební speciály – konkrétně interview s komunálními politiky– připraveno je 10 dílů, začínáme 31. srpna vždy po Kopřivnickém magazínu. V prvních dvou týdnech odvysíláme dva pořady a od 14. září to budou tři interview. Do vysílání budou zařazeny podle přidělených volebních čísel. Závěrečnou besedu všech lídrů budeme natáčet v kopřivnickém kině 26. září a v premiéře ji odvysíláme v pátek 28. září od 16 hodin na našem regionálním kanálu. Pokud vás něco zajímá, chcete se zeptat na konkrétní problém – piště či volejte na kontakty TV studia. Všechny pořady a informace, týkající se letošních voleb najdete na stránce www.ktkstudio.cz/volby Pokud chcete srovnat, co naši komunální politikové říkali dříve a co říkají nyní, jsou zde k nahlédnutí i starší volební speciály, včetně programů jednotlivých stran a hnutí.

  

SOUTĚŽ KTK A SPOLKU FUJARÉ O 3 x 2 VSTUPENKY NA FESTIVAL HLAS V SOBOTU 1. 9.2018 V ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM

Kdo povede hlasovou dílnu na letošním festivalu Hlasy?

 A) Jana Koubková

B) Klára Blažková

C) Iva Bittová

ODPOVĚDI POSÍLEJTE VE TVARU – VAŠE JMÉNO MEZERA A ODPOVĚĎ PROSTŘEDNICTVÍM SMS NA TELEFONNÍM ČÍSLE 774 599 474 NEBO E-MAILEM: studio@ktk.cz

UZÁVĚRKA JE VE STŘEDU 29. 8. 2018 V 10:00. VÝHERCE PŘEVEZME VSTUPENKY NA POKLADNĚ FESTIVALU V DEN KONÁNÍ AKCE.

 

Město Kopřivnice aktuálně nabízí nájem bytu 3+1 za podmínky přistoupení k dluhu a to na ulici Obránců Míru. Byt je určen širokému okruhu zájemců. Vyplněná přihláška se odevzdává v neprůhledné a zapečetěné obálce nejpozději do 27. srpna do 16 hodin na radnici, na oddělení bytové správy.

 

O prázdninách bude půjčovna s čítárnou v kulturním domě UZAVŘENA V OBDOBÍ 20. – 31. SRPNA. Otevřeme v pondělí 3. září. Po oba prázdninové měsíce červenec a srpen platí LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA DO PĚTI HODIN do večera, tedy otevřeno bude každé pondělí, úterý, čtvrtek a pátek 7:30 – 17:00 (vyjma uzavření). Pobočka Sever (ul. Francouzská) je z důvodu rekonstrukce celého objektu i nadále uzavřena. Pobočka Lubina bude v období letních prázdnin otevřena vždy pouze v úterý v době 16:00 – 18:00.

 

Akademie třetího věku – zimní semestr 2018/2019 – 17. ročník

Historie i současnost středního školství v Kopřivnici. Vždy ve středu od 15:30, Akademická posluchárna

Kapitoly z etnografie a dějin našeho regionu, Muzeum Novojičínska. Vždy ve středu od 15:30, Akademická posluchárna.

České dějiny a jejich souvislosti II, Virtuální univerzita třetího věku. Vždy v úterý: od 9 hodin a od 11 hodin, Akademická posluchárna. Garant: Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze. Vedoucí lektor: prof. PhDr. Zdeněk Beneš, CSc.

Přihlášky budou k dispozici od pondělí 10. září v čítárně knihovny. Počet účastníků je omezen, o pořadí rozhoduje datum podání přihlášky a zaplacení kursu.

 

Ve středu 22. srpna byla na radnici vylosována volební čísla pro jednotlivé politické subjekty, které se ucházejí v Kopřivnici o hlasy voličů. Celkově si budeme si vybírat z deseti kandidátek. Od 20. srpna začalo TV studio KTK natáčet předvolební pořady nazvané Interview, ve kterých Vám představíme prostřednictvím delegovaných zástupců jednotlivé subjektů. Interview budeme vzestupně podle přidělených volebních čísel vysílat od 31. srpna po dobu čtyř týdnů vždy po Kopřivnickém magazínu.

 

VYLOSOVÁNÍ ČÍSEL PRO KOMUNÁLNÍ VOLBY 2018

  1. KRÁSNÁ KOPŘIVNICE
  2. KDU-ČSL + TOP09, STAN, ZELENÍ
  3. KSČM
  4. ČSSD
  5. SPD
  6. ANO 2011
  7. ODS
  8. PIRÁTI PRO KOPŘIVNICI
  9. PRO ZDRAVÍ A SPORT
  10. SNK

 

Komu je venku horko, může navštívit zimní stadion, báječné ochlazení už od počátku srpna skýtá ledová plocha. Ačkoliv venku je krásné léto, další – přesně spočítáno – 51. sezona umělé ledové plochy na ZS byla zahájená v pondělí 6. srpna. Od tohoto týdne se již rozběhly pravidelné tréningy hokejových týmů – od těch nejmladších až po muže. Pro širokou veřejnost jsou určeny 2 hodiny okolo poledne, to je ledová plocha vyhrazena PRO BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI. Rozpis ještě až do konce prázdnin nabízí možnost bruslení od pondělí do pátku od 11:30 do 13:30 za 30 korun pro dospělé.

 

Stavba komunitního centra na sídlišti Sever, které dostalo nový název PětKa, nabrala měsíční zpoždění a tak původně plánovaný termín dokončení 10. října bude o měsíc posunut. V objektu doposud firma dokončila rozsáhlé demoliční práce, dozdívky a montáž oken. Oproti původnímu plánu navíc dojde k provedení izolace a srovnání podlah do jednotné výšky. V některých místech na stropech budou instalovány sádrokartonové podhledy. Radnice také zahájila výběr dodavatele interiéru, který by měl být vybrán do konce srpna, aby se v závěrečné fázi dodavatelské firmy vzájemně zkoordinovaly. Bude se především jednat o dodávku nábytku a běžných stolařských prací. Nejen nové jméno, ale také nové webové stránky – centrumpetka.cz má od začátku srpna objekt na ulici Francouzské. Ten v sobě bude sdružovat celkem pět služeb – nízkoprahové centrum pro děti a mládež Kamarád, Denní stacionář Kopretina, detašované pracoviště odboru sociálních věcí, Mateřské centrum Klokan a pobočku městské knihovny.

www.centrumpetka.cz

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice