28. 1. 2022

Spolek Vlčovjané zve na zimní ledové kluziště na zahradě Vlčovjana (Vlčovice 76). Pokud mrzne, vemte brusle a přijdte si zabruslit. Okýnko baru otevřeno od 15-17 hodin (čaj, svařák). Sledujte na fb vlčovice nebo na stránkách www.vlcovjane.cz

 

KTK tip: zkuste si sestavit si svou programovou skladbu právě teď!

Přihlaste se do uživatelského portálu a změňte si svou nabídku z pohodlí vašeho domova. Jak postupovat při sestavení nabídky je uvedeno v uživatelském portálu pod tlačítkem Nápověda v části Služby. Doporučujeme Vám výběr programů provádět do 20. dne v měsíci, aby změna mohla být provedena k 1. dni měsíce následujícího.

 

Technotrasa přináší s novým rokem pořádnou nálož novinek. Zařadila se do Evropské cesty průmyslového dědictví ERIH, která je součástí Kulturní stezky Rady Evropy. Technotrasa se také rozrostla o čtyři nové zastávky. Součástí Technotrasy se stala i horká novinka loňského roku – Muzeum nákladních automobilů TATRA v Kopřivnici. Návštěvníky tatrovácké expozice jistě za srdce chytne vůz, se kterým vyhrál nedávno zesnulý Karel Loprais legendární závod Rallye Dakar. Další novinkou je automobilka Hyundai v Nošovicích, Raabova štola v Zálužném, která je spolu s Flascharovým dolem už druhým břidlicovým dolem na stezce. Do zaniklého světa rukodělné výroby pak návštěvníky zavede CETRAT – Centrum tradičních technologií v Příboře.

 

PÁTEK  28. ledna 2022

Dům dětí a mládeže ve spolupráci se ZŠ Štramberk a MÚ Štramberk pořádají v  pátek 28. ledna 2022 od 15:00 hod. v Kulturním domě Štramberk Maškarní bál pro děti. Těšit se můžete na diskotéku s DJ Stoupou, soutěže, tombolu i vystoupení tanečních kroužků. Vstupné 50 Kč. Vstupenky možno zarezervovat na tel. čísle 604 593 263 nebo koupit v Domě děti a mládeže Štramberk (Nádražní 450, Štramberk).

 

SOBOTA 29. ledna 2022

Přijďte v sobotu 29. ledna 2022 od 10:00 hod. do Příbora, kde na náměstí Sigmunda Freuda budete mít jedinečnou možnost ochutnat i zakoupit si tropické ovoce.

 

NEDĚLE  30. ledna 2022

V neděli 30. ledna 2022 od 15:00 hod. v Harmonii pro všechny (Sokolovská 407, Kopřivnice) se uskuteční maškarní karneval. Těšit se můžete na zábavné odpoledne plné tancování a her. Součástí karnevalu bude také balónkový klaun, který dětem na přání vyrobí zvířátko z balónků. Vstupné 80 Kč. Vstupenky zakoupíte v kavárně Harmonie pro všechny.

 

Zimní koncert městského dechového orchestru Kopřivnice  – PRO NEMOC ZRUŠENO!!!

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice