29. 6. 2016

 

Rozloučení žáků 9. tříd se školní docházkou ve vesmírném stylu proběhne ve středu 29. června a připraven bude také doprovodný sportovní program.

 

Cimbál jak ho neznáme, koncert proběhne ve středu 29. června na hukvaldském hradě.

 

Zahájení prázdnin na kopřivnickém koupališti se chystá na 30. 6. Akce Hurá Prázdniny začíná v 15 hodin.

 

Startuje oblíbená soutěž Českého rozhlasu Ostrava „Křížem krajem“. Poznávejte, navštěvujte, fotografujte a ušetříte i vyhrajete – to je letošní slogan oblíbené letní soutěže Českého rozhlasu Ostrava s názvem Křížem krajem, tentokrát s novými, jednoduššími, pravidly. Stačí navštívit jakékoliv zajímavé místo Moravskoslezského kraje, vyfotit se tam s logem Českého rozhlasu Ostrava a fotku poslat ke zveřejnění na facebookový profil ostravské stanice. Na výherce čekají výhry v podobě horských kol, pobytu v hotelu nebo na horské chatě v Beskydech, předplatné a další atraktivní ceny.

 

Dýmkařská „sejšn“ – 29. červen v 18:00, [árt té kafé] MANDALA. Z semináře o dýmkách vzešla sejšn, kde si ukážeme pár věcí, které nemusí každý dýmkař znát, nebo je nikdy nevyzkoušel: nabití fresh korunky (korunka z ovoce), způsoby nabití korunky, alobalové vychytávky atd.

 

Akční nabídka KTK – Léto 2016

Uvažujete o

– připojení k internetu prostřednictvím optického vlákna

– zřízení rozvodů kabelové televize

– o zakoupení CAM modulu

– o zakoupení dekódovací karty

Využijteakční nabídku Léto s KTK

Doba platnosti akce je do 30. června 2016 nebo vyprodání zásob.

Tel: 595 179 130

e-mail kontaktni.misto@ktk.cz

 

Motorkářské odpoledne se koná na letním stadionu v sobotu 2. 7. 2016. AMK plochá dráha Kopřivnice vás srdečně zve na závody motocyklů značky Jawa, ČZ, fichtl, kozí dech, Babeta…Máš li nějaký s těchto strojů doma a máš chuť si zazávodit,DORAŽ!!! Zápis a trénink od 11:00 hod. Dále bude k vidění ukázky leteckého modelářství,veteráni a za dobrého počasí přistání paraglidingistů,pro děti bude také přichystána vzduchovková střelnice.Vstupné dobrovolné a diváci na vlastní nebezpečí.

 

 [árt té kafé] MANDALA – 3. červenec v 20:00 – Alex Kelman. Nový indietronic projekt sibiřského muzikanta a spokoše Alexe Kelmana, zakladatele a člena Punk TV, Hot Zex, Dsh!Dsh! a TonySoprano bands. Kapela nedávno vydala EP’s „Songs of Fake and Distortion“ a „Vintage“ na zimu chystá regulérní LP. Ideální volba pro fanoušky Gidropony či Bondage Fairies, vodky, lásky a férových večírků. Po vydání dvou EP „Songs of fake and Distortion“ (2014) a „Vintage“ (2015), sibiřský hudebník a producent Alex Kelman vydává nový single „Time“ a celé album „Siberian Pop“ přes svůj vlastní label IceCreamDisco.  Pohrává si se známými motivy světových hitů a přetváří do různých žánrů, např.: synth-popu, electro-punku a indietronicy. Připomíná tvorbu kapel Chemical Brothers, Death in Vegas, B-52’s nebo také předchozího projektu Alexe Kelmana Punk TV. Kapela představí album v klubech i na festivalech během dlouhého evropského turné přibližně v patnácti státech. Alex jako DJ začal v roce 1996 a spolupracoval třeba s Bonaparte, Bondage Fairies, Happy Mondays, Peaches, Toro y Moi a mnoha dalšími kapelami.

 

KNIHOVNA O PRÁZDNINÁCH. V pondělí 4. července 2016 bude půjčovna a čítárna v kulturním domě i pobočka Sever na Francouzské ulici uzavřena. Otevřeme ve čtvrtek 7. července.

Prázdninová provozní doba půjčovny a čítárny (kulturní dům):

Pondělí 7:30 – 17:00

Úterý 7:30 – 17:00

Středa zavřeno

Čtvrtek 7:30 – 17:00

Pátek 7:30 – 17:00

Prázdninová provozní doba pobočky Sever (ul. Francouzská): Pondělí 8:00 – 12:00 a Čtvrtek 13:00 – 17:00, 25. – 31. července ZAVŘENO!

Pobočka Lubina bude přes letní prázdniny otevřena pouze každé úterý 16:00 – 18:00 (ve státní svátek 5. července bude zavřeno).

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice