29. 7. 2013

 

Aktuální nabídka na nájem městských bytů za podmínky přistoupení k závazku: dva byty jsou určeny pro stávající nájemce městských bytů a ostatních jsou určeny pro širokou veřejnost a nabídka platí do 07. 08. 2013.

 

 

Lašské muzeum Vás srdečně zve na výstavu „Svatováclavská legenda“, otevřena  do 1. 9. 2013. Výstava formou obřího komiksu na 14-ti plátnech přiblíží dětem i dospělým svatováclavskou legendu a život sv. Václava, patrona České země.

 

 

Programový balíček Thematic HD. Od 1. srpna 2013 bude skupina 12 programů, které jsou součástí programové nabídky Thematic HD, zakódována. Jedná se o programy, na kterých bude ve dnech 9., 10., 16. a 17. července 2013 zobrazena informační stránka o zakódování.

Pokud budete chtít sledovat programovou nabídku programů ve vysokém rozlišení Thematic HD, navštivte od 15. července 2013 kontaktní místo KTK a objednejte si tento programový balíček. Více informací www.ktkdigi.cz.

Pokud používáte internetové služby od naší společnosti, nezapomeňte si požádat o příslušnou slevu! Cenový bonus léto 2013: Zákazníci, kteří provedou objednávku Thematic HD do 31. srpna 2013, budou platit měsíční poplatky až od října 2013!

 

 

Sbírejte vršky od PET lahví a pomozte přispět na pořízení speciálního chodítka pro nemocnou Karolínku! Sběrná místa jsou ve všech místních mateřských školách, v domě dětí a mládeže, mateřském centru Klokan, městské knihovně, čajovně Mandala a ve vestibulu městského úřadu. Sbírka potrvá do 10. září 2013 a tři nejlepší sběratele odmění radnice drobnými dárky. Více informací naleznete na internetových stránkách města.

 

 

Nadace rozvoje občanské společnosti vyhlašuje pilotní ročník celostátního ocenění Neziskovka roku s cílem ocenit nejkvalitněji řízené neziskovky u nás. V prvním ročníku obdrží ocenění profesionálně fungující neziskovky ve třech kategoriích: velká, střední a malá organizace. V pilotním ročníku celostátní soutěže budou oceněny organizace, které vykazují kvalitní management, spolehlivé řízení a odpovědnou činnost v rámci svého působení. Svou neziskovku můžete přihlásit do některé ze tří kategorií do 29. července 2013. Do rozhodování se bude moci zapojit také široká veřejnost, a to prostřednictvím Ceny veřejnosti. Ocenění Neziskovka roku má ambici komplexně zhodnotit jak profesionalitu neziskové organizace, tak i přidanou hodnotu v podobě nápadu, inovace a originálního přístupu. Přihlaste svou neziskovku do 29. července na www.neziskovkaroku.cz.

 

 

Do 4. srpna 2013 „kinoprázdniny“ z důvodu pravidelné údržby – KINO NEHRAJE.

Metropolitní opera New York sezona 2013/2014 předprodej zahájen od 1. srpna 2013 – tituly na osmou  sezónu 2013/14: z celkového počtu deseti přenosů se ve čtyřech případech jedná o premiéry úplně nových inscenací.  Nová sezóna bude zahájena v sobotu 5. října 2013 novou inscenací Čajkovského opery Evžen Oněgin. V hlavních rolích se představí Anna Netrebko, Piotr Beczala a Mariusz Kwiecien, diriguje Valery Gergiev. Metropolitní opera s potěšením oznámila, že se po roční rekonvalescenční pauze za dirigentský pult vrací její umělecký ředitel maestro James Levine. Pod jeho taktovkou proběhne přenos Verdiho opery Falstaff v sobotu 14. prosince 2013 a přenos Mozartovy opery Così fan tutte v sobotu 26. dubna 2014. Třešinkou na dortu pro české diváky je přímý přenos opery Antonína Dvořáka Rusalka, jedné z nejslavnějších a nejoblíbenějších českých oper vůbec. V titulní roli vystoupí americká pěvkyně Renée Fleming, jež se netají svými českými kořeny.  Přímý přenos se uskuteční v sobotu 8. února 2013. Za zmínku bezesporu stojí také sentimentální opera Julese Masseneta Werther s Elinou Garančou a Jonasem Kaufmannem v hlavních rolích v sobotu 15. března 2014 a sezonu uzavírá Rossiniho La Cenerentola s Joyce DiDonato a Juanem Diego Florezem v sobotu 10. května 2014.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice