3. 2. 2012

 

Veřejné závody v obřím slalomu se v areálu Červený kámen uskuteční v sobotu 4. února.  Soutěžit budou moci lyžaři všech věkových kategorií od zkušených veteránů až po děti ročníku 2006 i mladší. Prezentace proběhne v den konání závodu na lyžařské chtě od 8 do 9:30 a samotný závod odstartuje v 10 hodin. Podmínkou účasti v kategoriích dívek a chlapců je použití ochranné přilby.

 

Český hydrometeorologický ústav vydal pro území Moravskoslezského kraje výstražnou informaci, v níž upozorňuje na velmi silný mráz. Z tohoto důvodu město Kopřivnice poskytne občanům bez přístřeší bezplatně nocleh na krizových lůžkách v noclehárně na ulici Horní. Zájemci o nocleh se na uvedené místo mohou dostavit od 18 :30 hodin.

 

Český regulátor médií Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém posledním zasedání zahájil správní řízení se společností HUKU s.r.o. z Prahy, ohledně možnosti odnětí licence. Česko-vietnamská stanice Ethnic TV totiž již několik měsíců nevysílá. Podle RRTV provozovatel po zahájení vysílání v průběhu kalendářního roku nevysílal déle než 30 dní. Kabelová televize Kopřivnice proto rozhodla o vyřazení této stanice z nabídky KTKdigi. Na místě této stanice diváci najdou stanici STILL TV.

 

Do 31. března mohou organizace a také občané města navrhovat kandidáty na čestné občanství a na titul významná osobnost města Kopřivnice. Návrhy budou do uvedeného data přijímat pracovníci odboru vnějších vztahů. V současné době figuruje na seznamu čestných občanů Kopřivnice celkem 120 jmen. Naposledy se byla udělena ocenění v roce 2008 u příležitosti 60. výročí povýšení kopřivnice na město.

 

Jarní prázdniny – DDM pro tento příjemný týden připravil pololetní příměstský tábor pro děti od 1. do 5. třídy, lyžařský tábor na Horní Bečvě, antistereotypní tábor na Kletné  a pionýrská skupina zve na sněhový tábor na Pstruží u Čeladné.

  

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice