6. 2. 2012

Český hydrometeorologický ústav vydal pro území Moravskoslezského kraje výstražnou informaci, v níž upozorňuje na velmi silný mráz. Z tohoto důvodu město Kopřivnice poskytne občanům bez přístřeší bezplatně nocleh na krizových lůžkách v noclehárně na ulici Horní. Zájemci o nocleh se na uvedené místo mohou dostavit od 18 :30 hodin.

 

Tipgames extraliga roztáčí svá kola. Po téměř dvouměsíční pauze se v následujících dnech kompletním 15. kolem rozeběhne nejvyšší domácí soutěž házenkářů. Vedle trojice vedoucích celků (Dukla Praha, Zubří, Karviná), které mají s ohledem na šíři svých kádrů a jejich kvalitu účast v nadstavbové části víceméně jistou, bude o zbylá tři místa do boje o medaile bojovat hned šestice týmů – Jičín, Lovosice, Hranice, Přerov, Frýdek-Místek a Plzeň. Další celky (Brno a Kopřivnice) se především soustředí na zisk jednotlivých bodů, které by jim v součtu zajistily klidný průběh bojů o záchranu. S tou bude mít největší starosti Třeboň, která se dosud krčí s jediným bodem na poslední příčce tabulky.

 

Hudební kanál Retro Music Television zařadil do svého vysílání nový tematický blok s názvem „Největší hity 20. století“. Vysílat se bude každou neděli od 13 hodin a diváci se mohou těšit na to nejlepší do 90. let. V premiérovém dílu zahrála Retro Music TV největší hity všech dob podle časopisu Rolling Stone. Bonusem pak byly skladby domácí, které patřily ve 20. století mezi nejvýraznější.

 

Městská knihovna Kopřivnice zve zájemce o grafologii a psychologii písma na povídání s Dagmar Kravčíkovou a to v úterý 7. února od 18. hodin do čítárny v kulturním domě.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice