30. 10. 2015

 

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody na ulici Zdeňka Buriana, Ke Koryčce a Karla Čapka. Tato odstávka proběhne v pátek 30. října od 8:00 – 14:00 hodin.

 

 

Během příštího týdne dojde k omezení parkování na největším kopřivnickém sídlišti Sever, konkrétně na parkovišti na ulici Francouzská. Parkoviště před domy číslo popisné 1204 až 1206 čeká přeznačení dosavadního parkovacího stání. V době od 2. listopadu do 6. listopadu proto dojde k omezení možnosti odstavit na zmíněné parkovací ploše automobil. Během několika dnů přibude díky přeznačení deset nových klasických parkovacích míst plus dvě obecná invalidní stání.

 

Bát se budete v pátek 30. 10. 2015 na Noční BUBU stezce v Kopřivnici. Na trasu s vlkodlaky, mumiemi, bezhlavými rytíři a dalšími strašidelnými bytostmi můžete vyrazit od 16.30 do 18.00 hodin od Husovy lípy (nad koupalištěm) v Kopřivnici. V cíli na vás čeká diskotéka, opékání buřtů a kreativní dílna.

 

 

 Strašidly se to bude hemžit také v sobotu ve Štramberku. Na terase Hotelu Štramberk bude od 10.00 do 16.00 hodin probíhat malování na obličej a oblíbené dlabání dýní. Objednat si v tento den můžete také speciální strašidelné nebo halloweenské menu.

 

 

Vítáni budete také na Turistické chatě Dr. Hrstky. Od 11.00 hodin bude připraveno zábavné odpoledne se spoustou her a soutěží. V 16.00 hodin přijde i kouzelník! Večer pak zpříjemní vystoupení skupiny Allegros.

 

 

 Veselo bude v sobotu také na Bubla ranči v Kopřivnici. Akce s názvem „Halloween na ranči“ slibuje návštěvy v maskách, drakiádu i vození na koních. Od 18.00 hodin halloweenské řádění doplní další akce – „Obloha plná lampionů“. Organizátoři slibují hromadné vypuštění lampionů přání (v 19.00 hodin) i pestrý doprovodný program pro děti a dospělé.

 

 

V centru Dětské misie v Příboře je připravena akce pro děti, na které se mohou sejít se svými kamarády, popovídat si a taky si zasportovat! Připraveny budou totiž kromě klasických deskových her také taneční podložky. Akce s názvem „Dny deskovek a stepmánie“ se koná od středy do pátku vždy od 8.00 do 16.00 hodin.

 

 

Za zmínku stojí také soutěž nejen kopřivnických tanečních skupin. Na akci „Kopřivnické mecheche“, která se koná v neděli od 10.00 hodin na sportovní hale VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice, se představí taneční skupiny různých žánrů – street dance, disco dance, aerobic či show dance. Přijďte podpořit soutěžící nebo se jen tak podívat. Třeba si právě zde vaše dítko vybere ten pravý taneční styl pro sebe!

 

 

V sobotu zamiřte do Kina Kopřivnice, kde od 16.45 hodin bude probíhat přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku. Tentokrát vám nabízí dílo Richarda Wagnera Tannhäuser. Náročnou titulní roli zde ztvární přední wagnerovský tenorista Johan Botha. Po jeho boku se objeví Eva-Maria Westbroek v roli Elisabeth. Barytonista Peter Mattei naváže na svůj nedávný triumf v Parsifalovi rolí Wolframa a jako bohyně lásky Venuše se představí mezzosopranistka Michelle DeYoung.

 

 

Divadlo se bude hrát v sobotu v 18.00 hodin v Kulturním domě Hájov. Představí se zde štramberské Divadlo Pod věží s nastudováním hry „Fidlovačka“.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice