30. 9. 2015

 

SmVak Ostrava, a.s. oznamuje, že v části ulic Štefánikova, Pod Morávií a v areálu Tesco bude přerušena dodávka pitné vody ve čtvrtek 1. října od 8:00 – 16:00 hodin. 

 

 

ČEZ Distribuce a.s oznamuje, že na ulici Kpt. Nálepky č.p. 1071, 1072 a 1073 bude přerušena dodávka elektrické energie ve středu 14. října od 7:30 – 13:00 hodin.

 

 

Zdravotnická záchranná služba zasahovala z neděle na pondělí v noci u tragické události v Kopřivnici. Před nedělní půlnocí byli operátoři ZZS informováni o zraněné ženě na sídlišti Pod Morávií. Na pomoc byla vyslána posádka rychlé zdravotnické pomoci z nedalekého stanoviště a výjezdová skupina s lékařem z Frenštátu pod Radhoštěm. Jakmile se ukázalo, že postiženy jsou dvě osoby, vyjela na pomoc rovněž posádka rychlé lékařské pomoci z Nového Jičína. Osmačtyřicetiletá žena byla v okamžiku příjezdu prvních záchranářů v bezvědomí a bezdeší, lékaři na jejím těle shledali rozsáhlé poranění se značnou krevní ztrátou. Stav pacientky se dále velmi rychle zhoršoval a záhy nastalo i selhání srdeční činnosti. Posádky zahájily neodkladnou resuscitaci, při niž se jim na chvíli podařilo obnovit činnost srdce pacientky. Po naložení do sanitního vozidla však došlo k opětovné srdeční zástavě, kterou se již lékařům nepodařilo zvrátit. Žena svým poraněním podlehla ještě před zahájením transportu do zdravotnického zařízení. Záchranáři poskytovali pomoc také o tři roky staršímu muži, rovněž zraněnému. Stav pacienta byl vážný, zůstal však při vědomí. Posádky provedli prvotní ošetření, zahájily podávání léků a postiženého přepravily do ostravské Fakultní nemocnice. Předán byl týmu tamního urgentního příjmu. Událost vyšetřuje PČR, vhledem k probíhajícímu vyšetřování nebude poskytovat žádné další informace.

 

 

Chcete vyhrát originální ceny k seriálu Havaj 5-0? Zapojte se do malé soutěže, kterou pro Vás připravil Universal Channel a Kabelová televize Kopřivnice. Stačí odpovědět na tři soutěžní otázky. Najdete je na www.ktkstudio.cz

Divácká soutěž Havaj 5–0:

1.Ve který pracovní den se vysílá premiérový díl nové řady Havaj 5-0 na Universal Channel?

 1. a) vždy v pondělí
 2. b) vždy ve čtvrtek
 3. c) vždy v úterý

 

 1. Kolik členů má tým 5-0?
 2. a) 3
 3. b) 4
 4. c) 5

 

 1. Ve kterém hlavním městě se převážně odehrává děj seriálu?
 2. a) v Sydney
 3. b) v Mexiku
 4. c) v Honolulu

Odpovědi zasílejte ve tvaru: VAŠE JMÉNO MEZERA VAŠE PŘÍJMENÍ MEZERA ODPOVĚDI V POŘADÍ 1 -2 – 3 prostřednictvím SMS na telefonní číslo 774 599 474 nebo e-mailem: studio@ktk.cz do 30. září 12:00 hod.

 

 

K-Galerie v Šustalově vile v parku, informuje o změně výstav: 13. 10 – 22. 11. Darina KRYGIEL – obrazy. 24. 11. Tomáš KŘIVÝ – sochy.

 

 

Úterý 29. 9. 2015, 20:00, Kopřivnice, Čajovna Mandala: Koncert místních umělců Bleubird (Usa, Fake Four) + Sergei Zubov

 

 

 1. 9. Začíná kurs Mohendžodáro – ochutnávka Tantrické jóga pro ženy je zdarma.

 

 

Na zábavný pořad básníka, scénáristy, překladatele, moderátora a také vtipného glosátora Ivo Šmoldase se můžete těšit ve středu 30. 9. 2015, Jeho hostem v KDK bude sexuolog Radim Uzel.

 

 

Podzimní pozorování ptáků pokračuje 3. 10. 2015, 20. Ročník se koná na rybniční soustavě u Albrechtiček, která je vzdálená cca 10 min. chůze od vlak. nádraží ve Studénce, kde je sraz v 9:00.

 

 

DDM chystá na víkend velký sportovní podnik – Výstup na Mount Everest 2015, prostředkem k dosažení výšky tohoto vrcholu bude sjezdovka na červeném kameni.

 

 

Ohnivé meče – setkání s historií – to je program na sobotu 3. 10. 2015. V Amfiteátru pod Starou věží veŠtramberku.

 

 

Na Hukvaldech se v sobotu 3.10.2015 chystá Slavnostní otevření naučné stezky Leoš Janáček očima dětí.

 

 

V parku Dr. Edvarda Beneše se v sobotu 3. Října chystá Výstava na stromech. Je to celorepublikový výstavový happening k podpoře odpovědné spotřeby. Letošní ročník na téma káva.

 

 

V sobotu večer v 18:45 začíná nová sezona přenosů z MET v NY. Prvním kusem je Trubadůr – G. Verdiho.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice