31. 7. 2012

 

Končí projekt  KOPŘIVNICE – MĚSTO, KTERÉ PODPORUJE SVÉ SEDLÁKY. Cílem projektu bylo zahájit zkracování cesty mezi sedláky a spotřebiteli, zakládání komunit podporujících „svého“ sedláka. Měl nabídnout informace o alternativních možnostech pěstování plodin a chovu hospodářských zvířat a současně vzdělávat o tom, jak důležité je sledovat toky peněz, které vydám ať už za jídlo nebo za další zboží či služby. NA ZÁVĚREČNÝ WORKSHOP se USKUTEČNÍ 2. SRPNA 2012, od 9:30 do 13:00 v árt té kafé Mandala, Štefánikova 226, Kopřivnice.

 

Velkoobjemové vany na biologický odpad jsou přistavovány vždy v pátek dopoledne a odváženy v pondělí dopoledne. Dne 3. – 6 . srpna budou vany přistaveny v Lubině na točně autobusů, v Lubině Větřkovicích, ve Vlčovicích u mostu směr Mniší, ve Vlčovicích u KD, naproti č.p. 88, u zastávky ČSAD, u č.p. 54. V Mniší u zastávky ČSAD, u KD, u č.p. 174, 109 a 159.

 

Letní odstávka provozu teplárny KOMTERM, a.s. proběhne ve dnech 2. – 5. srpna. V těchto dnech bude provedena nezbytná údržba zařízení teplárny. Dodávka tepla a teplé vody bude obnovena v průběhu dne 5. srpna.

 

Kulturní dům Kopřivnice Vás zve na letní večer „5rock fesťák„, na kterém vystoupí pět zajímavých rockových kapel. Akce se uskuteční v sobotu 4. srpna od 18:30 hodin na házenkářském hřišti v Kopřivnici. Příchozím se představí tři kapely hrající neobvyklé variace rocku a dvě revivalové skupiny reprodukující skladby známých interpretů Led Zeppelin a Kabát. Bližší informace naleznete na internetových stránkách města. V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční v kulturním domě.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice