5. 2. 2016

Oznamujeme občanům, že v termínu od 29. ledna do 29. února v Kopřivnici probíhají pravidelné opisy vodoměrů.

 

Revitalizaci centra města přiblíží výstava ve vestibulu radnice i veřejné projednání. 3. 2. 2016 začala na kopřivnickém městském úřadě výstava, která všem návštěvníkům přiblíží projekt Revitalizace centra města Kopřivnice. Dvanáct výstavních panelů nabízí půdorysy, vizualizace s popisky a legendami, srovnání stávajícího stavu centra města s budoucím či návrh nového mobiliáře a další záležitosti. Expozice chce veřejnosti dát možnost zjistit dopředu, co bude plánovaná rekonstrukce centra města přesněji obnášet.

 

Na výstavu ve středu 10. února, naváže veřejné projednání, na kterém autorský tým pod vedením architekta Kamila Mrvy představí návrh postupné etapizace změny vzhledu centra města. Veřejné projednání se uskuteční od 16 hodin v zasedací místnosti v desátém patře. Projekt Revitalizace centra města Kopřivnice počítá se čtyřmi etapami, které by měly v následujících letech výrazně změnit současný nevyhovující vzhled takzvané pěší zóny, tedy středu města Kopřivnice. Digitální podoba vybraných půdorysů je v současné době k vidění na webu města na adrese www.koprivnice.cz.

 

V sobotu 6. 2. 2016 se Společenský ples uskuteční v Katolickém domě v Kopřivnici. Začátek plesu je naplánován na 19.00 hodin a o předtančení se postará pan Tyllich se svou taneční partnerkou. K poslechu i tanci zahraje skupina YPSILON. Pro všechny příchozí bude nachystáno bohaté občerstvení z domácí kuchyně a slosovatelná hra o ceny.

 

Maškarní divadelní ples, který pořádá divadelní spolek Kotouč Štramberk, se uskuteční v Kulturním domě ve Štramberku. Začátek je v 19.00 hodin.

 

Hasičský ples pořádá Sbor dobrovolných hasičů Rychaltice v sále ZŠ Leoše Janáčka na Hukvaldech. Všeobecné veselí vypukne v 19.00 hodin a bude pokračovat programem Pochování basy od 20.00 hodin. O hudební doprovod se postará kapela Krakatit.

 

V sobotu 6. února pořádá Sbor dobrovolných hasičů v Mniší tradiční Pochování basy. Již pojedenácté se občané mohou přijit pobavit, zatančit a shlédnou program, který náš sbor připravil a připomněli si vtipné prohřešky občanů obce.

 

Pro všechny aktivní jedince, kteří chtějí strávit nedělní odpoledne jinak než v pohodlí domova, je připravena sportovně-zábavná akce „Neseď doma“. Tato akce se uskuteční v neděli 7. 2. 2016 v tělocvičně ZŠ Štramberk od 14.00 do 17.00 hodin. Pro všechny účastníky budou připraveny velké nafukovací atrakce, opičí dráhy, skákací hrady a jiné překážky ve stylu televizní soutěže „Drtivá porážka“. Připraveno bude také drobné občerstvení.

                                                                     

Stylový salónek a Filmový klub v neděli v Mandale. Od 18.00 hodin bude v prostorách čajovny probíhat posezení s čajem a projekcí a v 19.00 hodin se začne promítat snímek v rámci filmového klubu Nick Cave: 20 000 dní na Zemi. Vstupné je dobrovolné.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice