6. 12. 2017

 

Návrhy na titul Sportovec roku 2017 Moravskoslezského kraje může zasílat i veřejnost do 8. prosince 2017 na www.sportovec.msk.cz.

 

Ve čtvrtek 7.12. Městská knihovna Kopřivnice zve na promítání dokumentárního filmu Život začíná po stovce z projektu Promítej i ty! Od 18:00 hod.

 

Vila Machů nabízí ve čtvrtek Cestopisnou přednášku Marka Šimíčka. Monte Rosa.

 

Baví vás hraní deskových či karetních her.Pak – DDM zve na Kopřivnickou desku – v pátek 8. 12. Od 17 hod.

 

Dále ddm zve na Promítání ze zájezdu Aleše a jeho přátel do Vietnamu, v pátek v DDM od 17 hod.

 

ZŠ a MŠ Kopřivnice na ul. 17. listopadu uskuteční další ročník ukázkové vzdělávací a předváděcí akce pro rodiče, absolventy školy a celou kopřivnickou veřejnost s názvem „Přijďte se k nám podívat“. Den otevřených dveří s předvánočním jarmarkem proběhne 12. prosince od 14:30 – 17:00 hodin.

 

Klub házené Kopřivnice zve všechny příznivce házené na extraligový zápas mezi KH Kopřivnice a TJ Sokol Nové Veselí, který se uskuteční v sobotu 9. prosince od 18 hodin ve Sportovní hale ZŠ E. Zátopka.

 

Vánoční koncert historické skupiny Camerata se uskuteční ve čtvrtek 14. prosince 2017 v 17 hodin ve výstavním sále Muzea Fojtství v Kopřivnici. Historická hudební společnost Camerata, která vznikla v roce 1999, se zabývá interpretací staré lidové hudby. Repertoár tvoří z velké části staré lidové písně české, moravské, slezské, francouzské, skotské a italské. Koncert pro Muzeum Fojtství bude zaměřen na vánoční koledy a vánoční písně české i zahraniční. Součástí vystoupení je průvodní slovo, zahrnující jak historická fakta související s adventem a Vánoci, tak zajímavosti o jednotlivých skladbách a období, ze kterého pocházejí. Součástí koncertu bude vystoupení žáků První SZUŠ MIS music pod vedením paní učitelky Lenky Štirbové.

 

Město Kopřivnice vyzývá zájemce k podání přihlášky na nájem obecního bytu za podmínky přistoupení k dluhu pro širokou veřejnost, na ulici Alšova 1146, byt č. 15 ve 4. nadzemním podlaží, o velikosti 1+3 o celkové ploše 71,55 m2 – 3 pokoje, kuchyň, předsíň, koupelna, WC, balkón, sklep. Minimální nabídka činí 60 000 Kč. Dále město Kopřivnice vyzývá zájemce k podání přihlášky na nájem obecního bytu za podmínky přistoupení k dluhu pro stávající nájemce, na ulici Alšova 1144, 15 ve 4. nadzemním podlaží, o velikosti 1+3 o celkové ploše 74,01 m2 – 3 pokoje, kuchyň, předsíň, koupelna, WC, balkón, sklep. Minimální nabídka činí 40 000 Kč, horní hranice není omezena.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice