6. 4. 2016

 

Upozorňujeme občany, že z důvodu komplexního čistění místních komunikací bude dle harmonogramu dočasně zakázáno stání motorových vozidel na označených ulicích a parkovištích. Vozidla nerespektující zákazové dopravní značení budou odtažena.

  1. dubna – část ulice Francouzské a České,
  2. dubna – ulice Kadláčkova .

 

SOUTĚŽ KTK A FIXPRO TV

 

O BALÍČEK FixProTV plus po dobu 3 měsíců zdarma pro každou správnou odpověď

 + 5x BALÍČEK  FixProTV plus bezplatně na půl roku

 

Co je to Time Shift?

 

  1. a) několikrát opakovat
  2. b) změna letního času pro chytré televize
  3. c) posun sledování pořadu v čase

 

Odpovědi posílejte ve tvaru: Vaše  jméno- mezera- odpověď

SMS – 774 599 474

e-mail: studio zavináč ktk.cz

Uzávěrka je ve středu 6. 4. 2016, 12:00

 www.ktk.cz/fixprotv

www.ktkdigi.cz

 

 

Městská rada schválila záměr města realizovat modernizaci lyžařského areálu na Červeném kameni.

 

Analýzu IT vybavení kopřivnických škol zpracuje pro radnici externí firma.

 

Projekt TOOP, který připravila radnice ve spolupráci s PČR, má pomoci žákům osmých tříd zvýšit povědomí o trestní odpovědnosti.

 

Kopřivnická Mandala oslaví páté narozeniny, v sobotu 2. dubna jí popřejí dva originální hudební projekty – Děti mezi reprákama a Acute Dose.

 

Od soboty 2. dubna bude otevřena naučná stezka Beskydské nebe na Horečkách ve Frenštátě pod Radhoštěm.

 

Radnice ocení 13. dubna v kinosále KDK nejlepší sportovce a trenéry Kopřivnice za rok 2015.

 

U příležitosti Dne Země v sobotu 23. dubna mohou lidé nechat zdarma ekologicky zlikvidovat své staré automobily.

 

Do druhé ligy postupují hokejisté HHK Velké Meziříčí, kteří udolali HC Orlovou 6:4 a 3:3. Tým z Vysočiny se na druholigovou mapu vrací po sedmi letech.

 

Dubnové přednášky v Balsamině: v pátek 8. 4. 2016 je připravena přednáška pro všechny majitele pejsků, kočiček a jiných mazlíčků:-) s MVDr. Petrou Domesovou. Pozor! – úterní přednáška Traumata a porod je přesunuta na úterý 19. 4., jsou už jen poslední tři místa! Ve středu 20. 4. proběhne přednáška o Celiakii, neboli autoimunitním onemocnění, které se projevuje nesnášenlivostí lepku. Vyjímečná je především setkáním odbornic na slovo vzatých -paní Augste a paní Malinowské. Po úspěšném cyklu kurzu Baby masáže přichází kurzík pro rodiče batolat: Znakování.

 

Muzeum Novojičínska,p.o. – Muzeum a pamětní síň S. Freuda zve do příborského muzea na výstavu k 70. výročí založení Dopravního leteckého pluku a 8. Stíhacího leteckého pluku Mošnov. Výstava se koná ve spolupráci se Svazem letců ČR, pobočný spolek plk. JUDr. Ing. Vladimíra Vaňka Příbor. Slavnostní vernisáž výstavy se uskuteční v úterý 12. dubna 2016 v 17.00 hod. Termín výstavy: 12. 4. – 30. 8. 2016, Malý výstavní sál.

 

Skvělí jazzmani spolu s klarinetistou Gabriele Mirabassim zahrají ve Studiu 1 ČRo Ostrava. Český rozhlas Ostrava přichystal pro své posluchače na středu 6. dubna jazzovou hudební lahůdku. Jedno z nevýraznějších českých jazzových seskupení Robert Balzar Trio vystoupí v rámci pravidelného cyklu koncertů v přímých přenosech ve Studiu 1 ČRo Ostrava. Hostem koncertu bude italský jazzový klarinetista Gabriele Mirabassi. Moderovaný koncert za účasti publika začne v 18:00 hodin.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice