7. 2. 2014

 

KOMTERM, a.s. oznamuje, že z důvodu poruchy na horkovodním potrubí bude v neděli 9. února od 2:00 hodin  přerušena dodávka tepla na těchto ulicích: Dukelská, Kpt. Nálepky, Štefánikova, Kpt. Jaroše, Sokolovská,  I. Šustaly, Záhumenní, Štramberská, A. Dvořáka, Erbenova, Štramberská, Alšova, KDK, vlakové nádraží, zimní stadión a Therápon98. Obnovení dodávky tepla proběhne v neděli 9. února v odpoledních hodinách.

 

 

Komise pro strategický rozvoj města Kopřivnice zve všechny občany k další sérii diskuzních setkání v rámci aktualizace strategického plánu. Staňte se spolutvůrci hlavního koncepčního dokumentu, který definuje dlouhodobé cíle města a koordinuje aktivity směřující k jejich dosažení. Více informací naleznete na www.koprivnice.cz

 

 

Ve středu 5. února přivítal starosta Josef Jalůvka prvního kopřivnického občánka roku 2014. Tento jedinečný titul patří Klárce Sopuchové, která přišla na svět už 1. ledna a stala se tak zároveň prvním občánkem Novojičínska.

 

 

Kopřivnické Kino Puls připravuje na sobotu další ze série přímých přenosů z Metropolitní opery v New Yorku. Tentokrát je díl výjimečný tím, že se jedná o dílo českého autora Antonína Dvořáka. René Fleming se zde představí v jedné ze svých stěžejních rolí a zazpívá v Dvořákově jímavé pohádkové opeře slavnou árii o měsíčku. Pod taktovkou maestra Yannicka Nézet-Séguina a v režii Otto Schenka roli Prince ztvární tenorista Piotr Beczala a Dolora Zajick Ježibabu.  Jelikož je o operu velký zájem, rozhodlo se kino pro opakování ze záznamu, které se uskuteční 12. února od 18.00 hodin.

 

Družstvo HC mužů prohrálo v sobotu s Karvinou vysoko 12 : 6 a tudíž nastoupí až k druhému utkání play-off doma ve čtvrtek 6. 2. 2014 v 18,00 hod . proti  Hornímu Bevešovu. Upozorňujeme účastníky ML , že došlo ke změně hracích časů a přesunutí posledního nedělního utkání  utkání na sobotu 8. 2. 2014.

 

 

Plesy o víkendu:

Ples zahrádkářů, který se uskuteční v Katolickém domě v Lubině

Rybářský ples v Kulturním domě ve Vlčovicích

Rodičovský bál ve Velkém sále Kulturního domu Kopřivnice. Ten pořádá Rodičovské sdružení a vedení ZŠ E. Zátopka ve spolupráci s KH Kopřivnice a ZŠ Dr. Milady Horákové. Hudební kulisu zajistí skupina Sága, Václav Kopelec a DJ Tygr. Připraveno bude rovněž bohaté občerstvení a lákavá soutěž o ceny. Začátek plesu je stanoven na 19.30 hodin a poslední vstupenky je možno stále zakoupit v IC Kopřivnice.

Maškarní ples pro děti v Obecním domě Hájov, a to od 14.00 hodin nebo ve stejný čas na Maškarní ples pro děti MŠ konaný v kulturním domě ve Štramberku.

Maškarní ples pro děti a jejich rodiče v Katolickém domě v Kopřivnici od 14:30 hodin. Rodiče, kteří budou chtít, můžou přispět drobnými dary do tomboly.

 

 

Ćajovna Mandala na sobotní den pozvala pana Svatopluka Němce s workshopem na téma Cesta hlasu a jeho léčivého potenciálu. Ten Vám může pomoci otevřít hlas, zbavit se trémy či strachu ze zpěvu a pomoci tak Vašemu fyzickému i psychickému zdraví. Seminář bude probíhat od 10.00 do 12.30.

Večer vám pak zpříjemní syrová lyrika písničkářů All About (Dany Pavliňák) a Comar in the Cube (Jan Comar Ražnok). Dvojrecitál začíná ve 20.00 hodin a vstupné na něj je dobrovolné. Oba písničkáře navíc doprovodí Erik Hajtmánek na cajon.

Skipohárek 2014, tedy veřejný lyžařský závod nakonec bude v dříve avizovaném termínu, tedy v sobotu 15. února dopoledne na naší sjezdovce.

 

 

Termíny vítání občánků v roce 2014:

Sobota 15. 03.    Kopřivnice

Sobota 21. 06     Kopřivnice

Neděle 22. 06.    Lubina

Sobota 13. 09.    Kopřivnice

Sobota 06. 12.    Kopřivnice

Neděle 07. 12.    Lubina, Vlčovice, Mniší

 

 

V pátek 31. ledna převzal kopřivnickou stravovnu na ulici Příčné nový provozovatel. Místo Střediska sociálních služeb, které je příspěvkovou organizací města, zde od února vaří a vydává obědy soukromá společnost SV Catering. Změna by měla mít pozitivní dopad na městský rozpočet i strávníky.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice