9. 1. 2013

 

KTK informuje: stará poštovní schránka u kontaktního místa Kabelové televize Kopřivnice již je mimo provoz. Informace pro videotext, bezplatnou inzerci, dotazy a náměty zasílejte na studio@ktk.cz nebo využívejte schránku v sídle studia kabelové televize – budova KTK na ul. Záhumenní.

 

 

Základní škola a Mateřská škola Závišice hledá kvalifikovanou učitelku mateřské školy

s nástupem od 1. února 2013.

 

 

Městská knihovna ve Frenštátě pod Radhoštěm zve na výstavu archeologických nálezů od pravěku po středověk z dějin Moravy a Slezska „Vzkazy od keltů našeho kraje“, členů české archeologické společnosti Ladislava Juráška a Václava Němce, v prostorách knihovny –  ve dnech 10. až 31. ledna 2013. Zahájení výstavy 10. 1. 2013 v 17 hodin. Ladislav Jurášek bude při zahájení výstavy odpovídat na dotazy k vystaveným nálezům.

 

 

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že dne  11. ledna od 9:00 do 14:00 hodin bude přerušena dodávky pitné vody v části obce Lubina . Společnost vodáren doporučuje všem odběratelům, aby se na toto období předzásobili pitnou vodou.

 

 

Dům kultury, Výstavní síň Albína Poláška, Frenštát pod Radhoštěm: SVATEBNÍ FOTOGRAFIE – slavnostní vernisáž 11. 1. 2013 v 17 hodin. Městské kulturní středisko a výstavní síň Albína Poláška zvou na výstavu fotografií. Jeden z nejkrásnějších a nejdůležitějších okamžiků v životě, možná zrovna ten váš velký den, zachytili na svých fotografiích hned tři mladí muži: Tomáš Karafiát, Michal Szydlowski, Radek Venglář. Na vernisáži vystoupí duo: Ladislav Kokesch (housle/cornet) a Aleš Nitra (kytara). Výstava bude doplněna o svatební šaty a květiny. Výstava bude přístupná každý všední den od 9 – 17 hodin až do 8. 2. 2013.

 

 

11. a 12. ledna 2013 proběhnou volby, při nichž občané budou poprvé sami volit prezidenta republiky. Lidé v Kopřivnici včetně místních částí budou volit ve stejných místech jako při volbách do krajského zastupitelstva. Přemístění volební místnosti okrsku č. 6 z obřadní síně městského úřadu do Základní školy dr. Milady Horákové je trvalé. Jinak k žádným jiným změnám nedochází.

 

 

11. 1. 2013 – Ples absolventů tanečních kurzů, od 19.00 hodin – nejen všechny absolventy letošních tanečních kurzů zve Kulturní dům Kopřivnice a Taneční škola Syrkovi. K tanci a poslechu hraje Alfa Orchestra. Doprovodný program: salsa show a výuka salsy s trojnásobnými mistry ČR v salse – Jakubem Mazůchem a Michaelou Gatěkovou.

 

 

V sobotu 26. ledna 2013 se bude v kopřivnickém kulturním domě konat tradiční Obecní ples. Hlavní hvězdou večera bude zpěvačka Bára Basiková. Bára Basiková je známá nejen díky úspěšné sólové kariéře, ale také kvůli svému dřívějšímu působení v rockových skupinách Precedens, Stromboli a Basic Beat. Populární zpěvačka je majitelkou jedinečného hlasu, podílela se na vydání zhruba čtyřiceti alb a získala celou řadu profesních ocenění. Milovníci muzikálů obdivují její nezapomenutelné pěvecké i herecké výkony v rolích Máří Magdalény,  Kleopatry, Rusalky nebo Johanky z Arku. Kromě Báry Basikové se mohou návštěvníci plesu těšit například na akrobatické tanečnice na tyči, exhibice standardních a latinskoamerických tanců, ukázku break dance, laserovou show, mistra ČR ve stepu Miroslava Spáčila a další zajímavé hosty. Ve velkém sále zahrají k poslechu a tanci kapely Sága a Nightshift, v hudebním salónku blues-rockoví Blue Sugar a podium v baru Pomněnka bude již tradičně patřit cimbálové muzice. Chybět nebude ani diskotéka, karaoke, ochutnávka vín, profesionální fotograf a možnost vyhrát některou z mnoha pěkných cen. Vstupenky na Obecní ples jsou v prodeji od 7. ledna 2013 v Informačním centru Kopřivnice.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice