ROZHLAS 1. 11. 2023

V sobotu 4. listopadu od 14 hodin se v Kulturním domě Kopřivnice uskuteční 26. ročník mezinárodní přehlídky Motýlek. Jde o veřejnou prezentaci tance, zpěvu a dramatické tvorby handicapovaných dětí, jejíž hlavní ideou je integrace účinkujících do společnosti. Přijďte se podívat na připravená vystoupení a povzbudit děti potleskem. Chybět nebude ani doprovodný program – dopoledne mohou děti přijít na pohádku do kina.

 

Ve středu 8. listopadu se v Kulturním domě Kopřivnice uskuteční přehlídka škol, firem a poradenství pro žáky 8. a 9. tříd Den tvojí kariéry. V době od 13 do 17 hodin zde zájemci potkají zástupce čtrnácti středních škol, které se dají studovat v Kopřivnici a jejím blízkém okolí. Poradenství příchozím poskytnou také pracovníci Úřadu práce. 

 

Ve středu 8. listopadu od 17 hodin se v Ringhofferovbě vile uskuteční přednáška P sychohygiena pro zvládání náročné péče aneb Kde a jak čerpat. Lektor Petr Wiselka představí příchozím jednoduché techniky pro regeneraci sil a psychohygienu. Akce je určena pro rodinné pečující, odbornou i laickou veřejnost. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice