ROZHLAS 10. 4. 2024

Odstávka pitné vody proběhne v části ulic: Dělnická, 1. května, Na Luhách a Mírová ve čtvrtek 11.dubna od 08:00 – 15:00 hodin. Další odstávka pitné vody proběhne v části ulic: Havlíčkova, Komenského a Pod Stadionem dne 16. dubna od 8:00 – 14:00 hodin.

 

Cyklovyjížďka

Zveme vás na společnou cyklovyjížďku na sdílených kolech, která proběhne v pondělí 15. dubna. První etapa odstartuje ve 13 hodin před kopřivnickou radnicí, odkud se v čele se starostou Adamem Hanusem vydáme na náměstí do Nového Jičína. Tam se předají novojičínští cyklisté a společně se zástupci obou radnic se pojede zpět do Kopřivnice, kde bude na účastníky čekat drobné občerstvení a praktické dárečky. Srdečně zveme všechny, kdo chtějí otestovat nejen nová kola, ale také svou aktuální kondici.

 

Filmová představení s besedou

V úterý 16. dubna v 19 hodin se v kopřivnickém kině v rámci Filmového klubu promítnou dva snímky, které jsou součástí měsíce oslav naší planety. Emotivní umělecký dokument o návratu mokřadů do krajiny Národního parku Šumava pod názvem Voda ztracená a vrácená a přírodopisný dokumentární film, který vypráví příběh fascinujícího koloběhu života jedinečné horské přírody Jeseníků, Jeseníky, království horské divočiny. Následovat bude beseda se scénáristou, kameramanem a režisérem v jedné osobě Mariánem Polákem a s autorem hudby Tomášem Háčkem.

 

Setkání vedení města v místních částech

Úvodní letošní setkání se bude konat v pondělí 15. dubna v Kulturním domě ve Vlčovicích, druhé o den později, tedy v úterý 16. dubna v Katolickém domě v Lubině a poslední proběhne ve středu 17. dubna v Kulturním domě v Mniší. Začátek všech tří setkání je naplánován na 17 hodin. Cílem tzv. veřejných schůzí je vyhodnotit rozvoj jednotlivých místních částí v uplynulém období, nastínit plánované aktivity a umožnit občanům Lubiny, Mniší a Vlčovic diskutovat s vedením města a pracovníky radnice o všem, co je zajímá.  

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice