ROZHLAS 8. 4. 2024

Odstávka pitné vody proběhne v části ulic: Dělnická, 1. května, Na Luhách a Mírová ve čtvrtek 11.dubna od 08:00 – 15:00 hodin. Další odstávka pitné vody proběhne v části ulic: Havlíčkova, Komenského a Pod Stadionem dne 16. dubna od 8:00 – 14:00 hodin.

Kopřivnickou přírodou za doprovodu odborníků 

Na botaniku, zoologii a geologii se můžete vypravit zítra v úterý 9. dubna od 15 do 18 hodin. Sraz účastníků bude na parkovišti u koupaliště. Trasa komentovaných procházek povede přes Brdy, Bezručovu vyhlídku, Pískovnu, Raškovu vyhlídku a Šostýn.  

Sdílená kola od 8. dubna v Kopřivnici

Na 30 stanovištích bude v Kopřivnici a místních částech k dispozici 75 kol. Prvních 30 minut jízdy bude zdarma, poté každá započatá půlhodina vyjde na 18 korun. 

Setkání vedení města v místních částech 

Úvodní letošní setkání se bude konat v pondělí 15. dubna v Kulturním domě ve Vlčovicích, druhé o den později, tedy v úterý 16. dubna v Katolickém domě v Lubině a poslední proběhne ve středu 17. dubna v Kulturním domě v Mniší. Začátek všech tří setkání je naplánován na 17 hodin. Cílem tzv. veřejných schůzí je vyhodnotit rozvoj jednotlivých místních částí v uplynulém období, nastínit plánované aktivity a umožnit občanům Lubiny, Mniší a Vlčovic diskutovat s vedením města a pracovníky radnice o všem, co je zajímá.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice