ROZHLAS 11. 10. 2021

Srdečně Vás zveme na slavnostní odhalení pamětní desky Ladislava Cvíčka, oblíbeného pedagoga a čestného občana našeho města. Přijďte s námi zavzpomínat na Pana učitele! Setkání se uskuteční ve čtvrtek 14. října od 16 hodin před ZŠ dr. Milady Horákové. Součástí budou hudební vystoupení současných i bývalých žáků školy. V 17 hodin bude v Kulturním domě Kopřivnice následovat tradiční Kopřivnické pressování – diskuzní setkání se známými publicity, žurnalisty a osobnostmi politického života.

V pátek 15. října se v sadu E. Beneše uskuteční poslední farmářský trh letošního roku. Čerstvé suroviny, potraviny a regionální výrobky si budete moci přijít nakoupit mezi 9. a 16. hodinou. Doprovodným programem bude měření tělesných hodnost – krevního tlaku, hladiny glukózy a cholesterolu, BMI či tuku v těle. Toto měření bude probíhat v prostorách Galerie Galaxie a bude pro všechny zájemce zdarma.

Součástí farmářského trhu bude také sbírka ošacení pro klienty místního azylového domu a nízkoprahového denního centra Racek. Pokud máte doma oblečení, které již sami nenosíte, pošlete jej dál. Potřeba je zejména teplé oblečení, ponožky, spodní prádlo, opasky, obuv a také batohy. Předem děkujeme za každý kousek, který přinesete!

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice