ROZHLAS 11. 3. 2024

V pondělí 11. března v 15 hodin v 10. patře radnice uskuteční beseda Jak se připravit na půlmaraton?  O své zkušenosti se přijdou podělit mistři republiky v maratonu Petra Pastorová a Alexandr Neuwirth. Přijďte si poslechnou rady, jak se co nejlépe připravit na nadcházející běžeckou sezonu!

 

V úterý 12. března v 10 hodin se v 10. patře radnice uskuteční beseda Senior v dopravě. Zváni jsou nejen řidiči, ale také cyklisté a chodci. Znalosti pravidel provozu na pozemních komunikacích příchozím oživí a na všechny otázky odpoví zkušený lektor Ladislav Kletenský.

 

V úterý 12. března v 17 hodin se uskuteční první schůzka svépomocné skupiny pro pečující. Půjde o setkání lidí, které spojuje péče o blízké osoby. Příchozí se budou moci podělit o své zkušenosti a navzájem se inspirovat. Setkání se uskuteční v edukační místnosti Střediska sociálních služeb na adrese Česká 320. Více informací najdete na webu města.

 

V pátek 15. března v 18 hodin se v Katolickém domě v Kopřivnici uskuteční koncert Komorního orchestru Kopřivnice a orchestru NOTA při Základní umělecké škole Zdeňka Buriana. Orchestry se představí samostatně, ale také ve společných skladbách. Vstupné bude dobrovolné. Všichni jste srdečně zváni. 

 

Odstávka elektrické energie proběhne v Kopřivnici na parcele č. 1520/3 dne 13. března od 7:15 – 15:15 hodin. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice