ROZHLAS 11. 4. 2022

Firma Slumeko zahájila komplexní čištění místních komunikací a parkovišť, včetně přilehlých chodníků. Prosíme, respektujte dopravní značení v čištěných úsecích komunikací a přeparkujte své automobily. Vozidla, která budou čištění překážet, budou na náklady provozovatele odtažena. Harmonogram jarního čištění místních komunikací najdete na webu města. Zítra v úterý 12. dubna bude probíhat čištění na parkovišti u Alberta, chodníky Obránců míru, Čs. Armády, ZŠ Milady Horákové a parkoviště u KB a chodníky Záhumení. Ve středu 13. dubna ulice Francouzská mezi Obr. Míru a Družební + Česká od DPS po Francouzskou.

 

Vedení města Kopřivnice zve občany místních částí na tradiční diskuzní setkání, která se uskuteční v pondělí 11. dubna v Kulturním domě ve Vlčovicích, v úterý 12. dubna v Katolickém domě v Lubině a ve středu 13. dubna v Kulturním domě v Mniší. Začátek setkání je stanoven na 17 hodin. Cílem setkání je vyhodnotit rozvoj jednotlivých místních částí, představit plánované aktivity a umožnit občanům diskutovat s vedením města a pracovníky radnice o všem, co je zajímá.

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie ve čtvrtek 14. dubna od 7:45 – 14:45 hodin na ulici Duhová 650/15. Další odstávka energie proběhne na ulici Kpt. Jaroše č.o. 4b, Štefánikova č.o. 3, 5, 7, 9, 11, 13,15 a ulice Záhumení č.o. 3a, 3b a 3c.

 

Z důvodu velikonočních svátků dojde ke změně svozů odpadů od rodinných domů:

  • svoz kompostejnerů připadající na pátek 15.4. bude proveden již ve středu 13.4.2022 (jedná se o ulice Na Pinkavce, Severní, Příborská a Dolní)
  • svoz nádob na plasty a kovy od rodinných domů (door-to-door systém) připadající na pátek 15.4. bude proveden ve čtvrtek 14.4.2022 (místní část Lubina)
  • svoz popelnic připadající na pondělí 18.4. proběhne následující den tzn. v úterý 19.4.2022 (jedná se o ulici Severní a Francouzská)

Prosíme občany, aby včas vystavili své nádoby pro svozovou techniku.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice