ROZHLAS 13. 12. 2023

Dnes proběhne celorepubliková akce Česko zpívá koledy. V jednu chvíli si lidé napříč celou republikou zazpívají stejné koledy, aby společně prožili příjemný adventní čas. Zpívat se bude od 18 hodin, mimo jiné v centru města, kde vystoupí sbory kopřivnických základních škol pod vedením paní učitelky Evy Nedjalkové.

Od čtvrtku 14. prosince do neděle 17. prosince bude v sadu E. Beneše promítat zimní kino! Promítání bude začínat v 16 hodin a každý bude možné zhlédnout dva filmy za sebou. Těšit se můžete na osm filmů, které patří mezi vánoční klasiku. Teplé nápoje na místě budou zajištěny. Více informací najdete na webu Kina Kopřivnice.

O víkendu se v sadu E. Beneše uskuteční také vánoční jarmark. Čerpat inspiraci a vybírat dárky pro své blízké budete moci v sobotu 16. prosince i v neděli 17. prosince od 10 do 16 hodin.  Během jarmarku bude připraven také hudební program – bližší informace najdete na webu Kulturního domu Kopřivnice.

Také letos budete mít možnost zakoupit si čerstvě řezané vánoční stromky z městské plantáže naproti koupališti v Kopřivnici. Prodej bude probíhat v úterý 19. prosince od 13:30 do 15:30 hodin. K dispozici budou zejména smrky stříbrné a pár borovic i jedlí. Cena za stromeček je stanovena na 400 korun bez ohledu na jeho velikost. 

Upozorňujeme Vás, že ve čtvrtek a v pátek 28. a 29. prosince bude Městský úřad Kopřivnice uzavřen. V úterý 2. ledna 2023 bude opět fungovat v běžném provozu od 8 hodin. Děkujeme za pochopení.

Připomínáme, že až do 23. prosince probíhá ve výstavním pavilonu v centru města adventní čtení dětem. Upozorňujeme, že od středy 13. prosince do úterý 19. prosince se mění čas čtení – v těchto dnech začínáme již v 15:30.

Od čtvrtku 14. prosince bude pokračovat úklid komunikací a parkovišť. Prosíme řidiče, aby respektovali dopravní značení a v dotčených úsecích přeparkovali své vozy. Děkujeme za spolupráci. Aktualizovaný harmonogram čištění najdete na webu města.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice