ROZHLAS 13. 3. 2024

V pátek 15. března v 18 hodin se v Katolickém domě v Kopřivnici uskuteční koncert Komorního orchestru Kopřivnice a orchestru NOTA při Základní umělecké škole Zdeňka Buriana. Orchestry se představí samostatně, ale také ve společných skladbách. Vstupné bude dobrovolné. Všichni jste srdečně zváni. 

 

Žáci se připravují k oslavě Evropského dne hudby ve školách. V České republice se v pátek 15. března uskuteční již třetí ročník Evropského dne hudby ve školách, který je součástí celoevropské iniciativy. Hlavním cílem je podporovat hudební výchovu a propojit školy skrze hudbu. Zástupci základních škol se proto sejdou tento den v kině KDK ke  společnému zpívání lidových písniček, písniček z pohádek a dvou skladeb od písničkáře Michala Horáka, který nad akcí převzal odbornou záštitu.  

 

Ocenění Čtenář MSK získal šestiletý Štěpán Šruba. V knihovně na Severu v centru Pětka se v úterý 19. března v 16.30 hodin uskuteční slavnostní předávání ocenění Čtenář roku Moravskoslezského kraje. Akce je součástí programu Bookstart a tentokrát se ocenění dostane do rukou malého čtenáře Štěpána Šrubaře za jeho vztah  ke knihám a častou účast na akcích pořádaných kopřivnickou knihovnou. 

 

Navštivte přednášku Co je dobré vědě. V rámci podpory pečujících osob a poskytování důležitých informací týkajících se příspěvku na péči, kompenzačních pomůcek a dostupných zařízení pro seniory, vás srdečně zveme na přednášku s názvem Co je dobré vědět. Akce proběhne ve středu 20. března  od 16 hodin v zasedací místnosti v 10. patře budovy Městského úřadu v Kopřivnici.  

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice