ROZHLAS 13. 4. 2022

Firma Slumeko zahájila komplexní čištění místních komunikací a parkovišť, včetně přilehlých chodníků. Prosíme, respektujte dopravní značení v čištěných úsecích komunikací a přeparkujte své automobily. Vozidla, která budou čištění překážet, budou na náklady provozovatele odtažena. Harmonogram jarního čištění místních komunikací najdete na webu města. 

Zítra, to je ve čtvrtek 14. dubna se bude čistit ulice Kadláčkova, polovina parkoviště u Komerční banky a polovina parkoviště na házenkářském hřišti.

V úterý 19. dubna ulice Francouzská od ulice Družební po vjezd zásobování Koruna a ve středu 20. dubna ulice Francouzská od vjezdu zásobování Koruna po parkoviště ze City bloků, ulice Osvoboditelů po přechod u Severky a ulice Francouzská úsek u parkoviště ze City bloků po bývalé řeznictví u Vítka.

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že ve čtvrtek 14. dubna v době od 7:45 – 14:45 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie na ulici Duhová 650/15. Další odstávka energie proběhne na ulici Kpt. Jaroše č.o. 4b, dále ulice Štefánikova č.o. 3, 5, 7, 9, 11, 13,15 a ulice Záhumení č.o. 3a, 3b a 3c.

 

Z důvodu velikonočních svátků dojde ke změně svozů odpadů od rodinných domů. Svoz kompostejnerů připadající na pátek 15. dubna bude proveden již ve středu 13. dubna. Jedná se o ulice Na Pinkavce, Severní, Příborská a Dolní. Svoz nádob na plasty a kovy od rodinných domů připadající na pátek 15. dubna, bude proveden ve čtvrtek 14. dubna a to v místní části Lubina. Svoz popelnic připadající na pondělí 18.dubna proběhne následující den to znamená v úterý 19.dubna a jedná se o ulici Severní a Francouzská. Prosíme občany, aby včas vystavili své nádoby pro svozovou techniku.

 

Na Zelený čtvrtek jste všichni srdečně zváni na velikonoční program s jarmarkem, kejklíři, divadélkem pro děti, zvířátky, muzikou, hrnčířskou a kovářskou dílnou či pletením karabáčů. Program se bude konat ve čtvrtek 14. dubna mezi 10. a 17. hodinou v sadu E. Beneše.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice