Rozhlas 15. 5. 2019

Od pondělí 13. května 2019 je omezen provoz zadního vstupu do budovy Městského úřadu Kopřivnice z důvodu rekonstrukce zmíněného vstupu. Omezení bude aktuální po dobu provádění rekonstrukce, která je rozdělena do dvou etap. V současné chvíli je bourána část služebního vstupu do budovy radnice, vstup na Městskou policii je zatím zachován. Po dobu úředních hodin bude přístup na městskou policii zajištěn přes budovu MÚ, po uzavření MÚ pak bude provizorně zpřístupněn zadní vchod.

Město Kopřivnice ve spolupráci se Skautským centrem Vanaivan srdečně zve všechny aktivní seniory na zítřejší Outdoorové dopoledne na Vanaivanu. Přijďte se společně pobavit a zasoutěžit si v netradičních disciplínách, vyzkoušet paměť, postřeh a schopnost týmového soutěžení! Akce se uskuteční ve čtvrtek 16. května od 8:30 hodin, a to i v případě nepříznivého počasí. Vstup na akci je zdarma!

Upozorňujeme občany, že od 3. dubna do 29. listopadu 2019 začíná svoz biologicky rozložitelných odpadů od rodinných domů. V Kopřivnici bude prováděn odvoz vždy ve středu v lichý týden, v místní části Lubina, na ulici Na Luhách, Mírové, Dělnické a ulici 1. května bude svoz prováděn ve středu v sudý týden, v místní části Vlčovice a Mniší + kontejnery 770 litrů vždy v pátek v sudý týden. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice