ROZHLAS 15. 5. 2023

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulice Haškova, Hřbitovní, Pabla Nerudy a Štramberské 24. května od 7:30 – 15:30 hodin.

Dnes, tedy v pondělí 15. května od 16 do 19 hodin se na zimním stadionu uskuteční akce Žijte s námi sportem! Připravena bude ochutnávka různých druhů sportů v režii Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice.

 

V úterý 16. května od 9 hodin se ve skautském centru Vanaivan uskuteční další akce projektu Aktivní senior Kopřivnice. Příchozí si budou moci vyzkoušet fyzicky nenáročné sportovní disciplíny, ale také aktivity, které procvičí paměť, postřeh a schopnost týmového soutěžení. Akce se bude konat za každého počasí, vstup bude zdarma.

 

Město Kopřivnice zve všechny milovníky přírody na společné komentované procházky. Pokud se chcete dozvědět něco zajímavého o místní přírodě a životě v ní, neváhejte a vyrazte za kopřivnickou přírodou s odborníky na botaniku, zoologii a geologii. Vycházky se budou konat v úterý 16. května od 15 hodin a ve čtvrtek 25. května od 9 hodin.

 

U příležitosti kampaně Týden pro rodinu budou mít rodiny volný vstup do Expozice Dany a Emila Zátopkových v Lašském muzeu. Rodiče, prarodiče nebo další dospělí s dětmi všeho věku budou moci expozici zdarma navštívit ve středu 17. května mezi 13. a 17. hodinou.

 

Muzeum Fojtství Vás zve na jarní koncert Pěveckého sboru Valentin Ženilo se staré trdlo, který se uskuteční ve čtvrtek 18. května 2023 v 17 hodin v Muzeu Fojtství.  Od 18 hodin bude následovat přednáška k 75. výročí povýšení Kopřivnice na město.

 

Ve čtvrtek 18. května se uskuteční také turnaj rodinných týmů ve stolním tenise. Turnaj se bude hrát na ZŠ sv. Zdislavy od 17 do 19 hodin. Dvoučlenná družstva, tvořená dospělým a dítětem do 18 let, se mohou hlásit do úterý 16. května. Míčky a pálky budou k zapůjčení na místě. Více informací najdete na plakátech a na webu města.

 

V pátek 19. května si mohou rodiny zaplavat zdarma. Rodiče, prarodiče nebo další dospělí s dětmi všeho věku budou mít volný vstup na krytý bazén v době od 16 do 21 hodin.

 

V neděli 21. května jste srdečně zváni na pohodové posezení u ohně s kytarou. Akce se uskuteční u příležitosti Týdne pro rodinu Od 15 do 18 hodin ve skautském centru Vanaivan. Doma nezapomeňte špekáčky a hudební nástroje.

 

Vyberte si z bohaté nabídky a přijďte strávit příjemné chvilky s rodinou. Těšíme se na Vás!

 

Město Kopřivnice chystá další společný nákup energií formou elektronické aukce. Domácnosti i podnikatelé tak mohou ušetřit peníze za dodávky elektřiny a plynu. Kontaktní místo, kde se budou moci zájemci informovat či přihlásit, bude zřízeno od 15. do 31. května ve vestibulu kopřivnické radnice. Otevřeno bude každé pondělí a středu od 13 do 17 hodin. Přihlášení do akce je možné rovněž elektronicky. Bližší informace najdete na webu města.  

 

Z důvodu komplexního čištění místních komunikací a parkovišť bude na uvedených ulicích v uvedených termínech dočasně zakázáno stání nebo zastavení motorových vozidel. Vozidla nerespektující zákazové dopravní značení budou odtažena.

16.5. Erbenova, I. Šustaly část k Lacinovi, B. Němcové

17.5. Dvořáková, I. Šustaly od Erbenové po Záhumenní, B. Němcové

18.5. K Očnímu, Paseky, Moravská

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice