ROZHLAS 15. 6. 2022

Den otců si v Kopřivnici mohou tatínci připomenout v pátek 17. června od 13 do 18 hodin v dětském oddělení městské knihovny v kulturním domě během zábavného odpoledne pod názvem Super táta. Připraveny budou tvořivé dílny, hry a soutěže a od 17 hodin proběhne čtení supertátových historek.

 

V neděli 19. června od 14 do 18 hodin pořádá Muzeum nákladních automobilů Tatra ve spolupráci s místním skautským střediskem Hrátky s tátou a tatrou. Připravena je jízda zručnosti, koulení pneumatiky a další soutěže. Součástí zábavného odpoledne budou nafukovací atrakce, statické ukázky hasičské techniky a další zajímavosti včetně hudebního doprovodu bluegrassové kapely Pří-Kop. Snahou pořadatelů je, aby se tatínci s dětmi dostavili s plastovými tatrovkami. Jejich spanilé jízdě bude patřit závěr akce, která je součástí série akcí Fajne léto v rámci projektu Moravskoslezského kraje TECHNOTRASA, surová krása.

 

Bezplatné in line bruslení pro veřejnost je naplánováno na sobotu 18. června a sobotu 16. července na zimním stadionu.

 

Pro účastníky běžeckého závodu RUN TOUR, který se v Kopřivnici uskuteční v sobotu 25. června, je v ten den po prokázání startovním číslem nebo dokladem o zaplacení startovného volný vstup na plavecký bazén případně na letní koupaliště.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice