ROZHLAS 17. 10. 2022

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody na ulici Masarykově náměstí, Bezručově, Husově,  Štramberské a Wolkerově dne 18. října od 8 – 14 hodin. Další odstávka proběhne v ulicích Javorová, Ke Koryčce, Zdeňka Buriana dne 19. října od 8 – 14 h.

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části obce Lubina dne 20. října od 7:15 – 19:15 hodin.

 

 Komise pro strategický rozvoj Vás zve k diskuzi o novém strategickém plánu. Přijďte ovlivnit budoucnost Kopřivnice a staňte se spolutvůrci strategie, podle níž se bude ubírat rozvoj našeho města v následujících letech! V úterý 18. října v 15:30 se sejde pracovní skupina Přitažlivost města a veřejný život, ve středu 19. října v 10:00 pracovní skupina Ekonomika a podnikání a v 15:30 pracovní skupina Vyvážený rozvoj. Pokud Vás jakékoliv z těchto témat zajímá, přijměte pozvání a přijďte se podělit o své nápady. Všechna jednání se uskuteční ve velkém sále Interhotelu Tatra.

 

V úterý 18. října od 14 hodin se v Klubu seniorů uskuteční další přednáška v rámci projektu Aktivní senior. Pracovnice občanské poradny příchozím poradí, jak se vypořádat s podvodnými prodejci energií a na co si dát pozor při nákupu zboží na dálku.

 

Ve čtvrtek 20. října v 16 hodin se uskuteční 1. zasedání nového Zastupitelstva města Kopřivnice. Jedním z plánovaných bodů zasedání je volba nového starosty. Zasedání bude možné sledovat osobně v 10. patře radnice, případně v přímém přenosu nebo na YouTube kanálu Kabelové televize Kopřivnice.

 

Na 20. října připadá Den stromů. Při této příležitosti Vás zveme na komentovanou procházku Za významnými stromy Kopřivnice. Účastníky provede zkušený arborista, který bude mít připraveny informace o historii vybraných stromů ve městě, ale také zájemcům poradí s péčí o dřeviny. Sraz účastníků komentované procházky bude ve čtvrtek 20. října v 16 hodin před Ringhofferovou vilou.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice