ROZHLAS 17. 5. 2023

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulic Haškova, Hřbitovní, Pabla Nerudy a Štramberská 24. května od 7:30 – 15:30 hodin.

 

U příležitosti kampaně Týden pro rodinu budou mít rodiny volný vstup do Expozice Dany a Emila Zátopkových v Lašském muzeu. Rodiče, prarodiče nebo další dospělí s dětmi všeho věku budou moci expozici zdarma navštívit ve středu 17. května mezi 13. a 17. hodinou.

 

Muzeum Fojtství Vás zve na jarní koncert Pěveckého sboru Valentin Ženilo se staré trdlo, který se uskuteční ve čtvrtek 18. května v 17 hodin v Muzeu Fojtství.  Od 18 hodin bude následovat přednáška k 75. výročí povýšení Kopřivnice na město.

 

Ve čtvrtek 18. května se uskuteční také turnaj rodinných týmů ve stolním tenise. Turnaj se bude hrát na ZŠ sv. Zdislavy od 17 do 19 hodin.

 

V pátek 19. května si mohou rodiny zaplavat zdarma. Rodiče, prarodiče nebo další dospělí s dětmi všeho věku budou mít volný vstup na krytý bazén v době od 16 do 21 hodin.

 

V neděli 21. května jste srdečně zváni na pohodové posezení u ohně s kytarou. Akce se uskuteční u příležitosti Týdne pro rodinu od 15 do 18 hodin ve skautském centru Vanaivan. Doma nezapomeňte špekáčky a hudební nástroje.

 

Město Kopřivnice chystá další společný nákup energií formou elektronické aukce. Domácnosti i podnikatelé tak mohou ušetřit peníze za dodávky elektřiny a plynu. Kontaktní místo, kde se budou moci zájemci informovat či přihlásit, bude zřízeno od 15. do 31. května ve vestibulu kopřivnické radnice. Otevřeno bude každé pondělí a středu od 13 do 17 hodin. Přihlášení do akce je možné rovněž elektronicky. Bližší informace najdete na webu města.  

 

Z důvodu komplexního čištění místních komunikací a parkovišť bude na uvedených ulicích v uvedených termínech dočasně zakázáno stání nebo zastavení motorových vozidel. Vozidla nerespektující zákazové dopravní značení budou odtažena.

Dne 18.5. K Očnímu, Paseky, Moravská

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice