ROZHLAS 14. 8. 2023

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody v části obce Vlčovice č.p. 143, 148, 223, 224, 226 dne 15. srpna od 8 – 14 hodin a na ulici Horní dne 22. srpna od 8 – 14 hodin.

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulice Na Drahách, Obránců míru, Pionýrské, Školní dne 15. srpna od 7:15 – 11:15 a v části ulice Havlíčkova, Husova, Komenského, Palackého, Pod Stadiónem, Tyršova od 11:30 – 15:00 hodin.

 

Tento týden bude pokračovat pokládka dlažby v centru města – tentokrát v koridoru pro pěší pod Tatrovankou, tedy na spojnici mezi kavárnou a železářstvím. Průchod bude uzavřen od úterý, a to zhruba týden. Děkujeme za pochopení.

 

Zveme Vás na námořnickou párty se slavnostním otevřením mola na Větřkovické přehradě. Akce se uskuteční ve čtvrtek 17. srpna od 11 hodin a těšit se můžete na soutěže, diskotéku, skákací hrad, projížďku na lodi a další lákadla nejen pro děti. Námořnické a pirátské kostýmy vítány!

 

Ve čtvrtek 17. srpna se bude konat také další akce v rámci projektu prázdninového projektu pro mladé Někdo ven? Tentokrát půjde o terénní cyklovyjížďku v okolí Červeného kamene, kterou doplní beseda s ukázkami povinného vybavení nebo základů první pomoci. Občerstvení pro účastníky bude zajištěno. Těšíme se na Vás!

 

Z důvodu umístění lunaparku dojde ve dnech 21. až 30. srpna ke změně organizace dopravy na parkovišti u Alberta. Parkoviště se dočasně promění v jednosměrnou komunikaci s vjezdem z ulice Kpt. Jaroše a výjezdem v místě zásobování prodejny Albert. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na webu města. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice