ROZHLAS 21. 12. 2022

Svoz kompostejnerů plánovaný na středu 21. prosince proběhne až v pátek 23. prosince. Důvodem je aktuální počasí, které způsobuje zamrzání obsahu sběrných nádob. Jedná se o celé území Kopřivnice kromě místních částí.  Prosíme o včasné přistavení kompostejnerů pro svozovou techniku. Děkujeme!

 

Majitele rezidentních a abonentních karet, které umožňují parkování vozidel bez omezení na ulicích Sokolovské, Dukelské a Kpt. Nálepky. Žadatelé budou na vyřízení karet potřebovat občanský a technický průkaz, popř. podnájemní smlouvu. Karty budou vydány v běžných úředních hodinách mimo polední přestávku, která probíhá od 11:30 – 12:30 hodin.

 

Před Štědrým dnem a na silvestra budou mít obyvatelé Kopřivnice bezplatný vstup na dvě sportoviště – krytý bazén a zimní stadion. Bazén, včetně sauny, budete moci zdarma navštívit v pátek 23. prosince od 10 do 19 hodin a v sobotu 31. prosince od 8 do 12 hodin. Zimní stadion bude pro bezplatné bruslení veřejnosti přístupný po oba dva dny mezi 10. a 12. hodinou. Přijďte si zasportovat zdarma! 

 

V neděli 1. ledna přivítáme nový rok 2023! V 16 hodin začne v sadu E. Beneše koncert Kaczi a následovat bude novoroční ohňostroj. Ten bude odpálen v 17 hodin, opět z areálu společnosti Tatra Trucks. Pro sledování ohňostroje doporučujeme louku za Ringhofferovou vilou či prostor za městským úřadem. Prosíme, nevstupujte do areálu Tatra Trucks.

 

V pátek 23. prosince a v pátek 30. prosince bude Městský úřad Kopřivnice uzavřen. V pondělí 2. ledna 2023 bude opět fungovat v běžném provozu od 8 hodin, pouze pokladna bude z technických důvodů otevřena až v 10 hodin. Děkujeme za pochopení. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice