ROZHLAS 21. 4. 2021

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie na ulici České č. 35 dne 5. května od 7:45 – 18:30 hodin.

 

Upozorňujeme občany, že ve čtvrtek 22. dubna bude sběrný dvůr na ulici Panské z provozních důvodů otevřen až od 9 hodin. Děkujeme za pochopení.

 

Městský úřad Kopřivnice je pro veřejnost stále otevřen v běžných úředních hodinách. Přesto i do jeho chodu zasahují aktuální protiepidemická opatření. Z důvodu maximálního omezení osobních kontaktů žádáme občany o upřednostňování elektronické, telefonické či písemné komunikace. Dále upozorňujeme, že veškeré písemnosti doručené osobně přijímáme pouze prostřednictvím podatelny v přízemí úřadu. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

 

Dále upozorňujeme občany, že firma Slumeko stále provádí komplexní čištění místních komunikací a parkovišť, včetně přilehlých chodníků. Prosíme, respektujte dopravní značení v čištěných úsecích komunikací a přeparkujte své automobily. Vozidla, která budou čištění překážet, budou odtažena. Celé město by mělo být vyčištěno v polovině května. Harmonogram jarního čištění místních komunikací najdete na webu města. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice