ROZHLAS 21. 6. 2021

Ve čtvrtek 24. a v pátek 25. června dojde k úplné uzavírce rekonstruované ulice Kpt. Jaroše, a to z důvodu plánované pokládky asfaltové vrstvy komunikace. Do ulic Sokolovské a Dukelské bude umožněn vjezd díky dočasné změně dopravního značení, do některých míst se však automobily v průběhu asfaltování nedostanou. Prosíme občany, aby na to brali zřetel. Děkujeme za pochopení a spolupráci!

 

Ve čtvrtek 24. června v 10 hodin se před Základní školou dr. Milady Horákové uskuteční tradiční pietní setkání u příležitosti výročí popravy významné právničky a političky Milady Horákové. Památku této významné osobnosti české historie uctí představitelé města, zástupci školy a členové místního klubu Masarykova demokratického hnutí. Srdečně zvána je také veřejnost.

 

V pátek 25. června od 9 do 16 hodin se v sadu E. Beneše uskuteční druhý farmářský trh. Přijďte si nakoupit čerstvé suroviny, domácí potraviny i různé regionální výrobky. Součástí bude také tzv. Globální stan, který nabídne osvětu v oblasti globálních témat pro děti i dospělé. Těšíme se na vás!

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice