ROZHLAS 21. 8. 2023

Srdečně Vás zveme na koncerty a další akce pořádané v rámci pouťového víkendu
v sadu E. Beneše. V sobotu 26. srpna se můžete těšit na tradiční Bartolomějský večer, na kterém vystoupí Banjo Band Ivana Mládka,  Fredy & Krasty, Vesna a R.U.M. Rock Band. V neděli 27. srpna si budete moci poslechnout kapelu Koňaboj a Neřež Trio s Lenkou Szabó Hrůzovou. Součástí nedělního programu budou také projížďky veterány značky Tatra. Po oba víkendové dny bude probíhat také Starodávný jarmark s doprovodným programem, divadélky pro děti a tvořením. Bližší informace naleznete na webu Kulturního domu Kopřivnice. Těšíme se na vás!

 

V souvislosti s Bartolomějskou poutí dojde v Kopřivnici k dopravním omezením. Na parkovišti u Alberta bude až do 30. srpna omezeno parkování kvůli umístění lunaparku. Ulice Štefánikova zůstane průjezdná, ale bude zde snížena povolená rychlost. Na parkovišti před úřadem budou umístěny prodejní stánky, klienti České pošty mohou parkovat za úřadem. Návštěvníkům doporučujeme využít záchytná parkoviště na ulicích Sportovní a Husově. O všech omezeních informuje řidiče přechodné dopravní značení. Děkujeme za pochopení! 

 

Odstávka vody: ulice Horní – úterý 22. srpna od 8 – 14 hodin, Francouzská 1195 – 1198 a 1322, Družební 1173 – 1175 – čtvrtek 24. srpna a v úterý 29. srpna od 8   – 14 hodin 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice