ROZHLAS 21. 9. 2021

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody v části obce Lubina ve středu 22. září od 8 – 14 hodin.

Další odstávka vody proběhne v části ulice Severní, Na Pinkavce, Nádražní, Příborské a v Lubině č. 30, 65, 114,414 dne 29. září od 8 – 14 hodin.

 

Od 25. září bude probíhat rekonstrukce kopřivnické pobočky České pošty. V sobotu 25. září bude pobočka zcela uzavřena, v následujícím týdnu od 27. září do 2. října bude pošta fungovat v omezeném režimu. Po dobu rekonstrukce vám bude k dispozici tzv. mobilní pošta, která bude dojíždět v určené časy na čtyři místa ve městě. Bližší informace najdete na webu města nebo v letáčcích ve vašich schránkách.

 

O víkendu 25. – 26. září jste srdečně zváni na Kopřivnické dny techniky, které se uskuteční na zkušebním polygonu společnosti Tatra Trucks. Připraveny budou interaktivní ukázky různé techniky, včetně prezentace Armády ČR a oblíbených jízd tatrovkami. Nebude chybět ani bohatý doprovodný program, koncerty a atrakce pro děti. Bližší informace najdete na webu www.koprivnickednytechniky.cz

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice