ROZHLAS 22. 9. 2021

Od 25. září bude probíhat rekonstrukce kopřivnické pobočky České pošty. V sobotu 25. září bude pobočka zcela uzavřena, v následujícím týdnu od 27. září do 2. října bude pošta fungovat v omezeném režimu. Po dobu rekonstrukce vám bude k dispozici tzv. mobilní pošta, která bude dojíždět v určené časy na čtyři místa ve městě. Bližší informace najdete na webu města nebo v letáčcích ve vašich schránkách.

 

O víkendu 25. – 26. září jste srdečně zváni na Kopřivnické dny techniky, které se uskuteční na zkušebním polygonu společnosti Tatra Trucks. Připraveny budou interaktivní ukázky různé techniky, včetně prezentace Armády ČR a oblíbených jízd tatrovkami. Nebude chybět ani bohatý doprovodný program, koncerty a atrakce pro děti. Bližší informace najdete na webu www.koprivnickednytechniky.cz

 

Upozorňujeme občany bydlící v rodinných domech, že z důvodu státního svátku dojde ke změně svozu odpadů. Svoz popelnic od rodinných domů, který připadá na úterý 28. 9., bude proveden již v pondělí 27. 9. Jedná se o ulici Štefánikovu, Kpt. Jaroše, Sportovní, Jarní, Sadovou, Duhovou, Štramberskou, Na Drahách, Na Vápenkách, Horní, Záhumenní a Květinovou. Prosíme, nezapomeňte včas přistavit sběrné nádoby pro svozovou techniku. Svoz pytlů s plasty proběhne v uvedených ulicích až ve středu 29. září. Děkujeme za pochopení.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice