ROZHLAS 24. 5. 2023

Město Kopřivnice chystá další společný nákup energií formou elektronické aukce. Domácnosti i podnikatelé tak mohou ušetřit peníze za dodávky elektřiny a plynu. Kontaktní místo, kde se mohou zájemci informovat či přihlásit, je zřízeno do 31. května ve vestibulu kopřivnické radnice. Otevřeno bude každé pondělí a středu od 13 do 17 hodin. Přihlášení do akce je možné rovněž elektronicky. Bližší informace najdete na webu města.  

 

Město Kopřivnice zve všechny milovníky přírody na společné komentované procházky. Pokud se chcete dozvědět něco zajímavého o místní přírodě a životě v ní, neváhejte a vyrazte za kopřivnickou přírodou s odborníky na botaniku, zoologii a geologii. Vycházka se bude konat  ve čtvrtek 25. května od 9 a od 15 hodin. Sraz účastníků bude na parkovišti u koupaliště. Více informací najdete na webu města.

 

Ve čtvrtek 25. května od 16 hodin se v zasedací místnosti v 10. patře radnice uskuteční diskuzní setkání občanů s vedením města a se zástupci radnice Plánujme společně! Zváni jsou všichni, kdo chtějí svými náměty a postřehy ovlivnit, jakými tématy by se mělo město prioritně zabývat. Připraven bude také zajímavý doprovodný program. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice