ROZHLAS 27. 5. 2024

V úterý 28. května od 17 hodin se uskuteční veřejné seznámení s návrhem smyslové zahrady za „hokejkou“. Chcete vidět, jak bude vítězný Koprojekt loňského roku vypadat? Přijďte na Setkání za hokejkou. Bližší informace najdete na webu města.

 

Ve středu 29. května od 16:30 hodin se uskuteční neformální setkání vedení města se všemi, kdo se chtějí starosty nebo místostarostů na cokoliv zeptat. Akce s názvem Zveme Vás na kafe! se uskuteční ve středu 29. května od 16:30 v Ringhofferově vile. 

 

Ve čtvrtek 30. května od 14:30 do 17:30 hodin se bude konat zábavné odpoledne Mateřských škol Kopřivnice s názvem Hrajeme si a pomáháme aneb Máme rádi zvířata. Startovat se bude u MŠ Ignáce Šustaly a cíl bude na zahradě MŠ Záhumenní. Po cestě budou děti plnit úkoly a v cíli je budou čekat odměny i opravdoví psí kamarádi. Letošní ročník je zaměřen na pomoc psímu útulku ve Vlčovicích.

 

V pátek 31. května se bude konat Pirátský den dětí v centru města. Dopoledne od 9 do 12 hodin budou v centru připravena stanoviště pirátů z domu dětí a mládeže. Odpoledne od 14 do 18 hodin se děti mohou těšit na zábavná pirátská stanoviště, skákací loď, horolezeckou stěnu nebo DJ Stoupu. Bližší informace najdete na webu kulturního domu.

 

V sobotu 1. června od 9 do 12 hodin se u příležitosti Dne dětí uskuteční Den se složkami integrovaného záchranného systému. Před radnicí budou k vidění hasičské, policejní a sanitní vozy, ukázky vyprošťování osob z havarovaného vozidla, soutěž TFA mládeže s možností vyzkoušení a mnoho dalšího. Akce je součástí oslav 140. výročí založení hasičského sboru v Kopřivnici.

 

Odstávka pitné vody proběhne v části obce Lubina dne 31. května od 8 – 11 hodin.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice