ROZHLAS 27. 9. 2023

ČEZ  Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie na ulici Záhumenní č.o. 27, 29, 32, 34a, 34b dne 4. října od 7:30 – 18:30 hodin a 5. října od 7:15 – 15 hodin ve Vlčovicích.

 

Svoz popelnic na směsný komunální odpad od rodinných domů připadající na čtvrtek 28. září bude proveden v pátek 29. září. Jedná se o místní část Lubina (část od Kopřivnice) a ulice Na Luhách, Mírová, Dělnická a 1. května.

 

Prosíme o spolupráci a zapojení do ankety ohledně městské hromadné dopravy. Cílem je zjistit preference místních obyvatel a získat představu o využitelnosti MHD. Výsledky ankety poslouží jako podklad pro rozhodování, zda tuto službu zavést či nikoliv. Dotazníky můžete vyplnit online, případně jsou k dispozici ve vytištěné podobě na několika místech ve městě i v místních částech. Bližší informace najdete na webu a na sociálních sítích města. Děkujeme všem, kdo si na vyplnění dotazníku najdou pár minut času!

 

Kopřivnici čekají opravy komunikací poblíž Tesca a Vily Machů. S tím budou souviset velká dopravní omezení a změny v autobusové dopravě. První etapa stavebních prací bude zahájena 2. října a potrvá do 15. října. Bude uzavřena polovina propojovací komunikace podél autobusového nádraží v úseku mezi sjezdem k Tescu a sjezdem na ulici Čs. armády. K Tescu i k autobusovému nádraží se řidiči dostanou pouze z křižovatky u železniční zastávky. Během první etapy obslouží autobusy všechny zastávky, cestující by však měli věnovat pozornost přečíslování a novému rozmístění stanovišť autobusového nádraží. Bližší informace najdete na webu města. Děkujeme za pochopení.

 

Staňte se reprezentanty našeho města, otestujte svou formu a podpořte Kopřivnici v Plavecké soutěži měst ve středu 4. října na krytém bazénu .  Do soutěže se bude možné zapojit v době plavání veřejnosti, konkrétně v časech 6:00-8:00, 12:30-16:00 a 18:00-21:00. Účastníci budou mít bezplatný vstup, nutná je pouze stokoruna na vratnou zálohu na čip. Každý, kdo město podpoří, dostane navíc jako odměnu hodinu plavání zdarma. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice