ROZHLAS 29. 11. 2023

Čekání na Vánoce letos dětem zkrátí novinka Adventní čtení pod lampou, které bude probíhat v proskleném pavilonu v centru města od 1. do 23. prosince v 17 hodin. Každé odpoledne se v knižním pokojíčku rozsvítí lampa a pro děti od tří do desíti let bude připravena pohádka a jedna kapitola z vánoční knížky.  

V sobotu 2. prosince od 15:15 do 16:30 se na zimním stadionu uskuteční Mikulášské bruslení veřejnosti pro rodiče s dětmi. Mikulášské, čertovské, andělské převleky nebo doplňky se vezměte s sebou.

Přijměte pozvání na zahájení adventu první adventní neděli 3. prosince. Akce začíná v centru města v 15.30, dále se přesune do sadu Edvarda Beneše, kde vystoupí Městský dechový orchestr Kopřivnice a bude se rozlévat starostův punč. Za tímto účelem si přineste svůj hrníček

Mikulášskou jízdu si mohou děti a dospělí užít v úterý 5. prosince, kdy se po průjezdu městem Mikuláš zastaví u vánočního stromu v centru města. Tady bude od 16.30 hodin připravena světelná a ohňová show, vylézání čertů a taneční vystoupení místní umělecké školy. Pak se všichni přesunou do sadu Edvarda Beneše, kde se od 17 hodin o zábavu postará kapela Rebel.  

Zveme Vás na povídání o včelách, včelích produktech a jejich vlivu na zdraví. Přednáška Ladislava Myšáka z Českého svazu včelařů se uskuteční v úterý 5. prosince v 10 hodin v zasedací místnosti v 10. patře radnice.  Všichni jste srdečně zváni!

Další ze série přednášek pořádaných odborem sociálních služeb a zdravotnictví se uskuteční ve středu 6. prosince v 17 hodin v Ringhofferově vile. Tentokrát bude otevřen problém komunikace s člověkem s demencí.  

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice